Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Iránytű: Jobbik 29%, mégse...

Iránytű: Jobbik 29%, mégse állt le a növekedés?

Figyelt kérdés

[link]



Igaz, hogy ez csak egy felmérés, de előzőbe meg 28% is volt, és a szokásos 1000 helyett 2000 embert kérdeztek meg.



2015. jún. 22. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért 1% még bőven jöhet ki mérési hibából is.
2015. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam legelőször, de egyrészt utolsó felmérésen valami 25% jött ki, másrészt meg a régebbin volt 28% is. De az iránytű módszereinél nem 1% os növekedés van, hanem 5.



És ha megnézzük, a Fidesz is erősödött, vagyis a bevándorlásos cirkusz vesztese egyértelműen az összefogás volt.

2015. jún. 22. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig nem 8 millió főt kérdeztek meg, de majd 2018-ban (bár lehetne hamarabb is). ^^
2015. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy az emberek egyre kevesebben mennek el :/....
2015. jún. 22. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam olyant is a múlt héten, akinél a Jobbik és a Fidesz támogatottsága is csökkent.

Attól függ, hogy kiket kérdeznek meg és melyik pártot preferálják a közvéleménykutatók.

2015. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én most is amellett vagyok hogy még 2000 ember se közelíti meg a valós értékeket 1-2%os pontossággal, de itt nem is erősödésről kell beszélni.


Simán gyengül a baloldal, legalább is a statisztikák ezt mutatják.

2015. jún. 22. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Hadd erősödjenek.

Ha ez kell a magyaroknak...

2015. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%

"előzőbe meg 28% is volt"

"utolsó felmérésen valami 25% jött ki"


Ezt így matematikailag vagy logikailag meg tudnád magyarázni? Az "előző" az nem az "utolsó"? Vagy te most egy X közvéleménykutató eredményét hasonlítod össze a (Jobbikhoz közeli) Iránytű felmérésével? (Értsd: almát a körtével?)


A véleményem továbbra is az az összes ilyen felméréssel, hogy bűvészkedés néhány számmal. Egyetlen "közvéleménykutatás" van, ami számít a témában: az X-elések a választáson.

2015. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy árasztják el az országot a bevándorlók, egyre inkább nyílik fel az emberek szeme.
2015. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 güris ***** válasza:
Külön kéne megkérdezni az egyszerü nyugdíjasokat,külön az egyszerü fizikai bérből és fizetésből élőket,külön a jólmenő őstermelőket,és gyerekeiket a jólmenő vállalkozóréteget,és gyerekeiket a politikusokat,és rokonságukat...Így esetleg valódi képet kaphatnánk hogy a semmitérő pártjainkat,mennyire,és nem utolsó sorban,miért!támogatják.Egyik sem lehet büszke létezésük során,semmire.
2015. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!