Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is örültök ennek a pozitív...

Ti is örültök ennek a pozitív döntésnek?

Figyelt kérdés

Amerika mégsem adja meg magát a liberalizmusnak. Respect!


[link]



2015. jún. 27. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Tehát egy isten hátamögötti ~30 000res település egy bírája hülye, és ezért egész Amerika nem adja meg magát a liberalizmusnak? :-D


Te se nagyon adtad meg magad a gondolkodásnak :-D

2015. jún. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Az lett volna a legjobb, ha mindegyik államban népszavazást tartanak a dologról.
2015. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy a nyugati világ számára Amerika még nem veszett el( Nyugat -Európa már igen sajnos)
2015. jún. 27. 18:19
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is a népnek kellett volna szavaznia nem 9 embernek
2015. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, megkérdezhetem, hogy neked mi a bajod azzal, hogy egyneműek házasságot kötnének? Engem jobban izgat, hogy van egy idióta kormányunk és egyre lejjebb sűljed az ország.
2015. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

"Kérdező, megkérdezhetem, hogy neked mi a bajod azzal, hogy egyneműek házasságot kötnének? Engem jobban izgat, hogy van egy idióta kormányunk és egyre lejjebb sűljed az ország."


a melegházasság a magyarországot is gyarmatosítani kívánó, szabadkőműves háttérhatalom eszköze a konzervatív értékeket valló emberek provokálására és a társadalom züllesztésére, így ami Alabamában történt az meghatározóbb nemzetünk sorsának szempontjából mint gondolnád


olvasd többet a k betűs hírportált és akkor te is megfogod érteni a világ alakulásának hátterében húzódó összefüggéseket, akárcsak én :)

2015. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
6-os, te félelmetes módon fanatikus, beteg elme vagy.
2015. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem is népszavazással kellett volna eldönteni.

Minden tagállamban lett volna népszavazás erről.


Ugyanúgy, ahogy a halálbüntetésről is volt valamelyik tagállamukban népszavazás.


Ez így nem volt túl demokratikus.


Az ilyen dolgok miatt sem lenne jó, ha az EU-t még jobban központosítanák.

2015. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

"a melegházasság a magyarországot is gyarmatosítani kívánó, szabadkőműves háttérhatalom eszköze a konzervatív értékeket valló emberek provokálására és a társadalom züllesztésére, így ami Alabamában történt az meghatározóbb nemzetünk sorsának szempontjából mint gondolnád


olvasd többet a k betűs hírportált és akkor te is megfogod érteni a világ alakulásának hátterében húzódó összefüggéseket, akárcsak én :)"


Ugye te sem gondolod komolyan

2015. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 fersk ***** válasza:
82%

"az állam legfelsőbb bírája parancsolta a hagyatéki bíróknak, hogy ne adjanak össze meleg párokat."

Alabama állam nem 30000-es.

2015. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!