Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azokkal miért nincs baja az...

Azokkal miért nincs baja az embereknek akik itthonról mennek ki nyugatra a jobb megélhetés miatt? Értem hogy mi a bajuk azokkal kik ide jönnek a megélhetés miatt, viszont mivel másabbak azoknál akik itthonról mennek ki?

Figyelt kérdés

Az egyetlen különbség, hogy az egyik hivatalosan is kimehet, a másiknak viszont át kell szöknie a határon. Viszont ha az utóbbiak is hivatalosan átmehetnének a határon és munkát vállalhatnának akkor pontosan ugyanazok lennének mint akik Magyarországról mennek el.


Az már más dolog hogy nyugaton se nagyon kedvelik azt hogy külföldről jönnek oda be, akár mi magyarok. Ez még érthető is.


2015. jún. 29. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:

"Ezzel ismerted el, hogy közöd nincs a menekültekhez, csak fújod a semmit háttérismeret nélkül, valahonnan egy távoli városból, ahol nincs "menekültkérdés"."


Az hogy hivatalosan ott lakom, még enm jelenti hogy ott is vagyok folyton. A hetem 2/3-át szegeden töltöm, ami egyébként pont hogy a határ mellet fekszik. Egyébként amit a média behangozott, hog yúgy elözönlik az országot, még ott se észrevehető. Egyetemistákkal lehet főképp találkozni, akkor kebabossal sé társaival. De illegális határátkelőkkel nem sokkal.

2015. jún. 29. 22:53
 62/72 A kérdező kommentje:
Amúgy szívesen megnéznék egyszer egy infográft arról, hogy mégis mennyien találkoztak külföldiekkel azok közül akik nagyon ellenzik őket. (lsd a falu esete) Nagyon sokan a médiából tájékozódnak és az alapján alakítják a képet, amit a kormány mond.
2015. jún. 29. 22:55
 63/72 anonim ***** válasza:

Mégis mi alapján ítélik el őket? Kérlek olvasd újra ezt a csaknem 40-50 hozzászólást, és talán megérted.

Azért nem volt ekkora baj 2 hónapja, mert nem gyújtogattak, nem hallottad folyamatosan, hogy nőket próbáltak megerőszakolni(habár ez már a tábor működésétől kezdve probléma), viszont az elmúlt 2 hétben olyan szinten felerősödött az ellenállásuk, hogy kiváltotta az emberek ellenszenvét, amit a saját országunkban akarnak idegen betolakodók.

2015. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:

Kb. Fél év alatt megtízszereződött a bevándorlás ami a csapból is folyik, de nem ez váltotta aki a média figyelmét, neeeem. Kérdező, ez amit írsz nem állja mwg a helyét, hogy a média hatalma miatt ekkora a cirkusz.



És egy tucat gondolat van, amit figyelmen kívül hagytál, minek teszel fel kérdést, ha amelyik válasz nem tetszik azt figyelmen kívül hagyod? Moat fekszek le, majd reggel össze szedem a kihagyott gondolatokar, bár ez a te solgod lenne ha egyáltalán érdekelne a téma másik oldala is, nem csak az ahonnan te közelíted meg.

2015. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:

ma 22:56


Azért erősen eltúlzod a dolgot nemde? Milyen gyújtogatások? Az 1! kuka amit ma felgyújtottak a menekülttábornál? Gondolom sokan csak annyit hallottak, hogy gyújtogatás... és máris arra jutottak, hogy 3 utcát felgyújtottak.

Azért mikor az ember azt álltja,hogy milyen nagy zavargások vannak érdemes lenne ennek utána olvasni.


Szegeden mi is történt? Emberek kiabáltak. Semmi mást nem csináltak. AZ már más dolog hogy a média nagyon felfújta az esetet.

Mi történt debrecenbe? 2 ember összeverekedett a táborban, majd ebből lett egy kisebb atrocitás.


HOl erőszakolnak nőket? Erről nem is volt semmi.

2015. jún. 29. 23:03
 66/72 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam a tapasztalaimat le, mert rassziszta vagyok, utálom a bevándorlókat, csupán megvetem azokat, akik nem mutatnak irántunk semmiféle tiszteletet. Nekem sem volt semmi bajom eddig a menekültekkel, nem kerültem velük kapcsolatba, próbáltam kerülni a kérdést, de ez amit művelnek már mindennek a teteje. Lehetnének felőlem angolok, oroszok, akárkik, de amíg nem mutatnak irántunk egy csepp alázatot, tiszteletet, amiért menedéket adunk nekik, addig szerintem nekünk sem kell semmilyen formában.
2015. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:

"összeverekedett a táborban, majd ebből lett egy kisebb atrocitás."


Van kedved személyesen összefutni egy kis atrocitásra?Autósokra támadtak rá, volt amelyik autóban kisgyerek is volt.

Szerinted ez kisebb atrocitás?

2015. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
Debrecenben a sámsoni úti buszon már a tábor megnyitásakor rendszeres volt a nők molesztálása, és nem egyszer lett hírértéke(hao.hu-n biztos találsz róla cikket). Nem a mai nap kezdték az autók rongálását, "Debrecenben hallottam" fb csoportba már egy hete is tettek fel képeket sztorikkal, hogyan próbáltak egy-két embert az autójában betámadni.(ez mind olyan dolog amit írtam, aminek magad utána nézhetsz)
2015. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
Ui.: nem azt írtam, hogy megerőszakoltak, hanem PRÓBÁLTAK megerőszakolni. A hao.hu az haon.hu lett volna.
2015. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:

Ebben az is abszurd hogy a keleti bevándorlók nem kellenek senkinek, Olaszoknak is probléma, Franciáknak is, Angoloknak is.


Szóval azzal hogy befogadnánk őket, és ezzel utat adnánk nyugat felé nekik, nem együtt érzésből vizsgáznánk 5ösre hanem a magyar kivándorlók mellett adnánk a nyugati országoknak még egy, talán 1000szer nagyobb problémát.

2015. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!