Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP miért égeti magát még...

Az MSZP miért égeti magát még mindig ilyen kijelentésekkel hogy létrejött a Fidesz-Jobbik koalíció?

Figyelt kérdés

A bukott baloldal arra is képtelen volt hogy egy közös jelöltet indítson a jegybank felügyelő testületébe, ezért a Jobbik foglalta el azt az 1 ellenzéki helyet, egy olyan embert tett oda aki 30 éve ebben a munka körben dolgozik, szóval tapasztalt ember kerül oda.



A Fidesz szemét módon úgy alakította a törvényeket (!!!) hogy mindössze egy ellenzéki kerüljön az 5 Fideszes mellé, de a Fidesz megint elszámolta magát mert a bukott baloldal egyetlen egy jelölt indítására is képtelen volt.


Jött a Jobbik arra az egy helyre, ezért az MSZP szerint koalícióba áll a Fidesszel. Fuck logic.



2015. júl. 3. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A zemeszpé mindent tud, ők megmondják a tutit, mindenki más meg helikopter.
2015. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát, már nem azért, de ha én is kaptam volna lehetőséget arra hogy bekerüljek a Fideszbe, nem utasítotam volna el a lehetőséget, nem cseszem el a lehetséges karieremet csak azért mert fúj Fidesz
2015. júl. 3. 17:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha most kapnál egy lehetőséget, hogy belépj az MSZP-be: belépnél?
2015. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A két párt ideológiailag szinte teljes mértékben fedi egymást, a szavazóik legalábbis teljesen ugyanolyanok.

Nálunk például összejött a család és az egyik fideszes rokon nagy egyetértésben zsidózott, kemtrélezett és háttérhatalmazott a jobbikos rokonnal, csak abban volt nézeteltérés, hogy a jobbikos rokon szerint a Fidesz is ezeknek a szolgája és a Jobbik az egy igaz, nagynemzeti, magyar párt. De ettől függetlenül abszolút egyenlő a kettő, csak a Jobbik még radikálisabb.

2015. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hát, a te rokonaid lehet hogy hülye antiszemiták, de ne hidd hogy mindenki olyan mint ti.


s most attól hogy két buggyant rokonod között van valami közös attól a két párt ugyan az?



Az MSZP ÉS A FIDESZ hasonló, mert mindketten lopós korruptak, megbuktak, s a rendszerváltás utáni söpredékből állnak. A kettő egy és ugyan az akkor?



És igen, belépnék, s ha tényleg annyira mocskok mint ahogy állítják akkor puffogva elmennék. De ha a szakmai tudásom ott fel tudom használni akkor igen. Legalább egy valaki ellenezné a marhaságaikat

2015. júl. 3. 20:23
 16/17 A kérdező kommentje:
És most konkrétan a bukott baloldal azért beszélt Jobbik Fidesz koalícióról (bár nem tudom ki ellen lépnek koalícióra, vajon a kb. 16% os összefosás ellen) mert képtelenek voltak egy jelöltet tenni, s még puffognak hogy csak 1 hely van, de arra az egyre is képtelenek egy nyomorult embert választani.
2015. júl. 3. 20:33
 17/17 anonim ***** válasza:

A bukott jobbikostól csak annyi telik, hogy bukott baloldalozzon.

Milyen is a Bukott Jobbik nagy szakértője?!

Egy levelezőn szerzett érettségis, valódi diploma nélküli emberke?!


Ha már annyira otthon vagy a témában, kedves bukott jobboldalas, igazán megmagyarázhatnád nekem, azt a hét törpe programot! Tudod, amiben az a mese van, hogy csatornát építenek a Duna és a Tisza között. Tuti, hogy van erre pénz, és ez a legfontosabb, amire ezt a pénzt kell fordítani?

Tuti, hogy lehet ott vízlépcsőt építeni, ahol a fizika szabályai ezt nem teszik lehetővé, netán a programotokban az is benne van, hogy megváltoztatjátok a fizika törvényeit? ;)

A Bukott Jobbik programja olyan szerencsétlen fantazmagória, ami vagy hazugságon vagy hülyeségen alapul.

Akárhogy is: Bukott Jobbiknak nem kell kormányra kerülnie, hogy bukjon. Az, hogy tud gyűlöletet kelteni, és ezzel szavazatokat nyerni, az egy dolog, de attól hogy sok milliárdan skandálják, hogy a Föld lapos, még nem biztos, hogy igazuk van.

Amúgy meg nagyon sok dologban átfedések vannak, egymásra licitáltok, és eszmeileg és kulturálisan bizony nem sokban különböztök.

2015. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!