Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy Magyarorszá...

Támogatnátok, hogy Magyarországon is pár óvoda részt vegyen a Budapest Pride-on?

Figyelt kérdés

[link]


A világ fejlett részén ez egyáltalán nem számít furcsaságnak.

Így az emberek már kiskoruk óta az elfogadást tanulják, az van a szemük előtt és nem a kirekesztés.


2015. júl. 4. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2015. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2015. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 SimkoL ***** válasza:
76%
Nagyon ritkán szólok hozzá itt, de most röviden és velősen: .... és nem írom le mit gondolok, mert talán szavakba sem lehet foglalni az ötlet minősítését.
2015. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Ja, de csak kislányokat a biztonság kedvéért
2015. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Vagy 4 hozzászólás ki lett törölve.


És még ti papoltok itt elfogadásról...

2015. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Nekem nincs bajom a melegekkel, és a pride is hidegen hagy, de miért különbözne ez attól, amikor a kormány középiskolásokat visz a Hősök Terére nemzeti ünnepre?


Az óvodásoknak több eszük van mit tarthatnak normálisnak, akár politikai vagy ilyen kérdésekben?

2015. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

"de miért különbözne ez attól, amikor a kormány középiskolásokat visz a Hősök Terére nemzeti ünnepre?"


Na miért?

Ki mondta, hogy különbözik?

2015. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
pl a kérdező
2015. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Körülbelül azt tudom írni mint a 3-as. Nem is értem, hogy ilyen egyáltalán, hogy merülhet fel egy pszichikailag beszámítható ember fejében?
2015. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Én azt támogatnám, ha betiltanák ezt a felvonulást. Nem a homoszexuálisokat csukatnám le, csak ezt a gyalázatos felvonulást számolnám fel. Egy kulturált országban egy ilyen menetnek nincs helye.
2015. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!