Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fel tudna-e világosítani...

Fel tudna-e világosítani valaki, hogy mi épül a Budapest, XIII. Kassák Lajos u.17. sz. Alatti lerombolt óvoda helyén?

Figyelt kérdés

Gyanítom, hogy nem egy új, szebb, korszerűbb, nagyobb befogadóképességű gyermekintézmény, mert akkor már elkezdték volna az építkezést is, illetve akkor nem a tanév kezdetén végzik el a Pató Pál lassúságú bontást.


Közvetlenül ide kapcsolódik: Vajon mi lett a gyerekekkel? Az Angyalföldi út sarkán lévő, régi, szépen felújított házban működő óvoda kapacitása biztosan nagyon kicsi, legalább is a kertje, mert elég gyakran láttam, hogy az óvónők a picik átkelése szempontjából igenis nagyon forgalmas és nem veszélytelen Kassák Lajos úton átkelve, az ott lévő játszótérre vitték a gyermekeket.



2015. febr. 5. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Holokauszt emlékmű!:)
2015. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy picit komolyabb válaszra számítottam!
2015. febr. 7. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Stadion. :)

(Bocs, nem tudtam kihagyni.)

2015. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%
Ha az önkormányzatnál érdeklődsz, hamarabb választ kapsz szerintem :D
2015. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Új óvoda épül, felújítják. Rövid böngészésből kiderült.

"A Meséskert Tagóvoda a felújítás ideje alatt a Kresz Géza u. 20/a sz. alatt működik."

Tehát a gyerekek addig oda járnak, amíg felépül az új.

2015. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Itt van egy bősz érdeklődő levele a XIII. kerületi önkormányzathoz: [link]
2015. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Végre egy jó hír!

Igaz, az új építésének még semmilyen előjelét nem látjuk!

2015. febr. 27. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!