Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok miért örülnek,...

A politikusok miért örülnek, hogy szaporodik a hajléktalanok száma?

Figyelt kérdés

Egy lakáshitel áldozatot gúnyosan kiröhögnek, és azt akarják hogy a szerencsétlen pusztuljon el az utcán.

Ők az emberek halálát akarják.


2010. márc. 4. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem örülnek, csak épp pont leszarják. őket nem érinti, tesznek rá.
2010. márc. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők lazán megtehetik.


http://www.youtube.com/watch?v=wN6l_Rfbzhg


De ezt nem értem hogy itt miért nem nyírják ki demszkyt.Még örülnek neki.

2010. márc. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
neki már mind1 hál égnek, már nem "választják meg" újra.
2010. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha lenne polgárháború a politikusok ellen a bankokat meg fel kell gyújtani.
2010. márc. 4. 09:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
LOL, elképzelem, milyen vadul sikálhatta a kezét Demszky utána :D Szerintem egy liter hypót a kezére öntött :D :D
2010. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szisztem része.

Előbb minden közös " állami" vagyont el kell adni.

Aztán a társadalom értékeit kel a külföldieknek kiszolgáltatni, valuta alapú hitelek formájában.

Aztán az élőhelyünk, az alap feltételeink szolgáltatásait.

És már is tettre kész 5 millió droid, aki akár a saját levegőjét is elégeti, a vizeit is leszennyezi, és gyakorlatilag mindent megtesz, csak hogy élje túl a mát aztán a holnapot, és így tovább. Egy rétege a magyarságnak, aki nem képes ezt elviselni előbb lázad, de a 25 ó ban inkább ő hagyja el a hazáját. Maradnak akik ezt elfogadják, és bevégződik egy új arisztokrata külföldi réteg betelepülése. Telik múlik az idő 1-2 generáció és természetessé válik a kialakult trend, és nem lázadnak, méltatlankodnak, hanem elfogadják hogy a rabszolgának a gyerekei is azok lesznek.


Most a 24ó ban tartunk, és csak néhány évünk van, hiszen már a 2. fázis tombol a folyamatban, és már a 3. is be van vezetve!

2010. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki röhögi ki őket, de ez tényleg elítélendő. Viszont az is igaz, hogy azok, akik felelőtlenül költöttek, azoknak valamilyen módon viselnie kell a következményeket.

Csak nézzük egy kicsit a másik irányba kiélezve. Ha én azt mondom, hogy a 100000-es fizetésemből veszek egy 1 milliárdos házat, és erre hitelt veszek föl, és aztán nem tudom fizetni, akkor miért csodálkozik mindenki? Nem tudom kifizetni, de attól még használnám az épületet, mert az az enyém, mert állítólag jogom van hozzá? Ha azt mondják, hogy sorry, nem fizetted ki, nem a tiéd, miért lehetek felháborodva?

Szóval szerintem is szörnyű, hogy sok ember került ilyen helyzetbe, de ők nyújtózkodtak tovább, mint ahogy a takaró ért. Az elárverezést ebben a formában én sem támogatom, tényleg nem jó elvenni a fejük felől a házat, de sajnos ők hozták magukra ezt a helyzetet.

2010. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, tudod, hogy milyenek a hitelfeltételek...

Én nyugodtan hívnám az emberek tudatos megtévesztésének amit a hitelreklámokban lenyomnak. A 400%os uzsorakamatok tiltását is csak nemrég vezették be, de jelenleg is maximum az apróbetűből tudod meg, hogy valójában mit írsz alá, ha egyáltalán.


A nép meg mindig is hülye volt, elhiszi amit a fejébe nyomnak nap mint nap, hogy Vágó István majd csak az ő kedvéért megszerzi neki a legjobb hitelt, csak az ő kedvéért, amit majd röhögve visszafizet a "versenyképes" fizetéséből. Na, ezek az emberek is nemsokára kezet foghatnak Demszkyvel a híd alatt.


Az állam, meg a médiák felelőssége óriási ebben, hogy ezeket engedi. De hát pont hogy a lakások kellenek nekik a betelepítéseikhez...

2010. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szóval szerintem is szörnyű, hogy sok ember került ilyen helyzetbe, de ők nyújtózkodtak tovább, mint ahogy a takaró ért. Az elárverezést ebben a formában én sem támogatom, tényleg nem jó elvenni a fejük felől a házat, de sajnos ők hozták magukra ezt a helyzetet.



Szóval szerinted ezek az emberek tehetnek arról hogy az ország még jobban eladósodott? Hogy a valuta hitelek az egekbe szöktek, mert a forint megingott? Hogy felfelé gyorsan megy de lefelé nagyon lassan. Hogy a MNB rossz monetáris politikája miatt nem a FT alapú hitel volt a kézenfekvő. Hogy a gazdasági válság a magyarokat 2× olyan mértékbe érintette mint más országok polgárait?

Hogy elhitték a hazugságokat a pannon pumáról, és hogy bennünket irigyelnek, hogy nagy a jólét?

Akinek simán volt annyi jövedelme " ami az Eu átlagban koldus" hogy lakást vegyen, aztán csak nem ugrik a puma!

Persze hogy vannak felelőtlen emberek is, de a jelentős részének csak annyi a bűne, hogy hiszékeny volt!

2010. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Itt csak az pofázik felelőtlenségről, akit nem érint az országrablás.
2010. márc. 4. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!