Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hajléktalanok, a csavargók,...

A hajléktalanok, a csavargók, és a romák hogyan maradnak életben, honnan van pénzük?

Figyelt kérdés
Ezzel a kérdéssel nem kritizálni akarom a társadalom ezen tagjait, csak érdekel, hogy nulla végzettséggel és minimális munkával hogyan tudnak annyi pénzt keresni, hogy ne haljanak éhen. Nem kérek gyűlölködő és rasszista válaszokat.
2010. nov. 2. 21:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
a hajléktalanok kéregetésből, a csavargók bűnözésből, a romák segélyből
2010. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
A hajléktalani között elég sok a szakmával,sőt egyetemmel rendelkező ember is! Ismerek egy volt mérnököt,akit a felesége forgatott ki a vagyonából, a bíróság az asszonynak ítélte a házukat, a tagnak alig maradt pénze a tartásdíj kifizetése után. Nem tudta az albérletet és a rezsit is fizetni,meg enni is. Hajléktalan lett,emiatt a munkáját is elvesztette. Ha szerencséje van,akkor talál valami alkalmi munkát.
2010. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy hajléktalanok még egyik másik igen magas jövedelemmel rendelkezik. Akár kéregetésből akár üzlettársként kap jutalékot.
2010. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vannak akik guberálnak, és bersze vannak olyanok is akik bűnöznek. És ezt most nem lebecsülésképp írom de a többségüknek magasabb a jövedelme mint neked.
2010. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Látszik, hogy kicsit se ismered a szegény, elesett emberek, a hajléktalanok világát. Először is, ne irigykedj, tartósan nem maradnak életben! Nem lehet az utcán túl sok telet elviselni. Előbb-utóbb a kint élők megfagynak, meghalnak valamilyen betegségben, fertőzésben, amit a rossz körülmények miatt könnyen elkapnak. Én már láttam a környezetemben jó pár hajléktalant, ahogy elvitték a hullaszállítók, meg hallottam is ilyenekről. Tehát előbb-utóbb meghalnak, az ilyen mélyszegényeknek sokkal alacsonyabb a várható élettartamuk.


És hogy miből élnek? Vannak emberek, akik támogatják őket ezzel-azzal: egy kis kajával, ruhával, cigivel, mikor mivel. Jellemző, hogy ez a támogatás sose a jómódúaktól érkezik. Aztán gyűjtögetnek dobozokat, üvegeket, guberálnak rendületlenül. Soknak van valami kis jövedelme is: nyugdíj, segély. És igen, van aki lop is, ha teheti, többnyire más szerencsétlenektől.

2010. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
napi 2 sörösüveg árából már nem halsz éhen.
2010. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
szerintem el se tudod képzelni, hogy milyen kevés pénzből képesek megélni ezek az emberek. ha neked annyi pénzből kellene kijönnöd, mint egy hajléktalannak...
2010. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Annyira nem kevésből élnek. A legrosszabb is összeszed napi ötezret, az átlag 15körül de mint mondtam soknak van üzletrésze is vagy épp tanácsokat ad ideoda és onnan is csurran cseppen. Lényegesen magasabb a jövedelmük mint nektek itt együttvéve. És ezt úgy mondom, hogy köztük éltem. (Angyalföld) Akad ugyan köztük is nagyon alacsony jövedelmű de az a ritkább.
2010. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

"Először is, ne irigykedj, tartósan nem maradnak életben! Nem lehet az utcán túl sok telet elviselni. Előbb-utóbb a kint élők megfagynak, meghalnak valamilyen betegségben, fertőzésben, amit a rossz körülmények miatt könnyen elkapnak."



Ezt magunktól is tudtuk. Ám nekem nagyon úgy tűnt a magas jövedelmet akarod cáfolni, nos ezzel nem sikerült. Mindössze azt hogy szar az utcán élni.

2010. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
MENNYI? átlag 15e/nap? az egy hónapban 450e ft! annyit senki nem keres az ismerőseim közül.
2010. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!