Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jár több segély a...

Miért jár több segély a cigányoknak, holott nem dolgoztak meg érte?

Figyelt kérdés

Jobban tudják, hogy mi segélyek vannak mint egy átlag dolgozó ember !

A másik az, hogy azon kívül, hogy tudják és igénylik még megis kapják !

Krízis segély

Szociális segély

Iskolai segély

Kapják a konzerveket egy évben vagy 4X zsák számra !

E mellet a cigánylányokat futtatnak vagy színesfémet lopnak !

Ha pedig nem lenne elég elmmennek gyilkolni és lopni !


2010. márc. 4. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Jobban tudják, hogy mi segélyek vannak mint egy átlag dolgozó ember !"


Így van, a múltkor is kerestem neten, hogy tudok-e valami segélyt igényelni, hát nem egy cigány oldal volt a legrészletesebb mind közül? Meg se lepődtem.

2010. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nehéz a válasz: azért, mert azzal, hogy számukra megteremtik ezt a kényelmes életet (dolgozni nem kell, jön a pénz), elég erős támogatói bázist építenek ki az éppen aktuális hatalomnak. Őket egyszerű meggyőzni: nem kell semmiféle program (elolvasni nem tudják, ha hallják, nem értik), nem kell iskolákat, kórházakat építeni, nem kell autópálya, csak egy bizonyos összeg havonta, fejenként a bankszámlára. A szavazat pedig ugyanúgy jön, mint azoktól, akiket hosszas munkával győztek meg.
2010. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szociális háló ebben az államban a legrosszabb és én sem tudom mi alapján osztogatják a segélyeket. Jó lenne egy ilyen fórum, ahol felvilágosítást adnának arról, hogy pl. miért kapnak összesen 2-400000 forintos segélyeket havonta (+ mindenféle juttatás) olyan cigánycsaládok, ahol vanak 25-en, abból 15 dolgozóképes, de egyik sem akar. Az én környékemen is van egy olyan család, akik elvették egy idős ember házát, behúzták szegényt a csőbe, aztán kirakták az utcára. És nem lehetett tenni ellenük semmit. Senki nem dolgozik, segélyt kapnak dögivel, sőt nemrég még házfelújítás címen is kaptak több millió forintot. Mindenkit átvernek, akit csak lehet. És ez így megy évek óta. Fizetni nem fizetnek. Jó lenne megérteni hogy ez hogy működhet így, mert sajnos tényleg nagyon pozitívan vannak megkülönböztetve hozzánk képest.

Én tudom, hogy az, hogy itt felhúzom ezen magam nem segít, de hát azért hol lesz már egy határ és mikor lesz ennek vége? Egyáltalán egy magyar dolgozó állampolgár tehet valamit ellenük? Felszólalhat valahol? Kezdeményezhet valami tüntetést vagy tiltakozást?

2010. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
de amikor Vona Gábor megkérdezte az mtv egyik műsorvezetőjét, hogy szerinte létezik e az a jelenség, hogy a cigányság egy nagyobb része erre az életmódra rendezkedett e be, akkor volt képe azt mondani, hogy szerinte nem létezik ilyen....
2010. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert ha nem kapnának, jól összevernének mindenkit!
2010. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a nő nagyon bunkó volt, de Vona Gábor jól kiosztotta.
2010. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is tapasztalom ezt a fajta "negatív" megkülönböztetést! Miután befejeztem a sulit (gimi + középfokú szakma) rögtön mentem dolgozni. Párom szintén. Egy napot nem voltam betegállományban, adózom, tisztességes magyar állampolgár vagyok. (Párom szintén.) Csak elkövettük azt a "hibát", hogy gyermekünk lesz. Ha az egészségem úgy engedi, végig fogom dolgozni a 9hónapot.Mivel még nincs saját házunk, így most próbálunk minden követ megmozgatni, hogy sikerüljön venni egyet. De mindenhol elutasítanak minket!!! A lakhelyemen nem egy nagycsaládos cigány család él, ahol senki nem dolgozik és mégis segély-hegyeket és kedvezményes hitelt kapnak. Sőt! Szinte a s#ggük alá teszik a házat! Kedves kérdező szíven talált a kérdésed.:-( Elvagyok keseredve, hogy tisztességes Magyar emberként nem tudunk érvényesülni. Bocsánat, ha sokat panaszkodtam, de ezt le kellett írnom!
2010. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az EU-nak az az érdeke, hogy nálunk jól érezzék magukat és ne akarjanak kimenni hozzájuk. Mi pedig lefekszünk nekik...
2010. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

elörre is bocsánat de a cigányoknak nem segély kellene hanem sortűz

hirtelen nem találtam a linket de valahol összeszedték hogy ha nem mennek dolgozni akkor több százezer ft-ot kapnak segélyben de ha csak az apa elmegy minimálbérre akkor ez leesik 107-ezer ft-ra .... persze hogy nem mennek

2010. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!