Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire dúl a szervkereskedel...

Mennyire dúl a szervkereskedelem magyarországon?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a legnagyobb kórházak, klinikák is érintettek benne, de természetesen az állam eltussol mindent. Tudtok esetleg konkrét szervkereskedelemmel összehozható vagy olyan gyanús eseteket? Írjatok várost is.

2015. júl. 10. 05:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Jajj, ne!!!!


Ha te bármit is tudnál az urban legenden kívül, akkor nem ide írnál!


Már megint egy túliskolázott és filmeken nőtt tizenéves :)

2015. júl. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Félelmetesen nagy számban vannak már a rettegők...
2015. júl. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha tudnánk, akkor már rég nem itt lennénk.

Gotham City

2015. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Remélem holnap a piacon kapok egy kis csirkemájat szívvel.
2015. júl. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
A szerv drága fotókat szokott küldözgetni "random" embereknek, amit kötelező megvenni. Ezt lehet szervkereskedelemnek nevezni?
2015. júl. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt, hogy mi átlagemberek nem sokat tudunk erről és nem tudjuk semmi bizonyítékkal alátámasztani, azt aláhúzom, de attól még nagyon is valós veszélyről beszélünk és ez közel sem olyan vicces téma ahogy hiszitek... Nagyon is fenyegető a helyzet és egyre több olyan eset fordul elő, ahol emberek kioperált szerveit pénzért értékesítik a kórházak. ezt biztos forrásból tudom.
2015. júl. 10. 07:28
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Persze, a kínai üzletek is erre szakosodtak :D


Ha tudsz valamit, akkor a rendőrségre menj, de úgy sem fogsz, mert az üldézi mániád miatt meg vagy róla győződve, hogy benne vannak a bizniszben, és veséket árulnak 2 gyorshajtási büntetés között :)


Koplárovics Béci: EZ szép volt :D

2015. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

" és nem tudjuk semmi bizonyítékkal alátámasztani,"

" .....ezt biztos forrásból tudom."


ELég hamar keveredsz ellentmondásba :D

2015. júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"biztos forrásból tudom" :D:D:D

Szabadon ébredők blog? mindenegyben blog? youtube videó? Ismerős ismerősének az ismerőse mondta? :D :D

2015. júl. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tudjátok mennyit ér egy egészséges szív vagy máj? annyit elárulok, hogy több tíz és százmilliós tételekről lehet beszélni és az senkinek sem gyanús, hogy a donor várólisták miért vannak betelve folyton? Azért mert a szerveket inkább pénzért értékesítik egy jól szervezett, nemzetközi hálózaton keresztül, aminek Európában mi magyarok vagyunk a fő ellátói.


Persze jöhet a jogos kérdés, hogy hol erre a bizonyíték? Nos, nyilván amit tudok, azt nem tudom konkrét bizonyítékokkal alátámasztani, mivel ha tudnám valószínűleg már rég nem élnék, de a forrásaim olyanok amiknek igen nagy hitelt adok, és abszolút megbízhatónak tartom őket.

2015. júl. 10. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!