Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit akar tenni a...

Fideszesek! Mit akar tenni a kormányotok hatalomra kerülés után?

Figyelt kérdés

én nem tudom. tudom, hogy a jobbik mit tenne, hisz velük szimpatizálok. Gondolom ugyanígy ti is tudjátok a saját pártotokról. Teljesen normálisan szeretnék kérni felvilágosítást, hogy mi a terve a pártotoknak az országgal.


mondjuk, hogy meg akartok győzni, de anélkül kell, hogy bármely más pártot említenétek negatívan a győzködésben, csak a fideszről beszélhettek.


2010. márc. 4. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
A legszebb nap a Jobbik nap!
2010. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ne beszéljetek mellé, nem a jobbikról beszéltem, csak említettem, hogy én tudom ők mit akarnak. ennyi. lehettem volna LMP-s is, tökmind1.


most akkor tud válaszolni valaki vagy sem?

2010. márc. 4. 15:40
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

1. vok

ugyanugy folytatnák a "monnyonle" politikát. elrontanának vmit, azért is az mszp lenne a hibás.

2010. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi.


kíváncsi lennék fideszes válaszokra is, ők biztos tudják mit akar tenni a pártjuk.


tudnak pozitív dogokat mondani, gondolom, nah valaki?

2010. márc. 4. 15:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy párt egy szervezet, ami ha a kormányzás jogát megkapja akkor kormánnyá alakul. Amiben vannak minisztériumok, amiknek az első dolga a hatalom átvétel. Az az, fel kell tárnia hogy milyen valós elkötelezettségei vannak, és mik a lehetőségeik. Aztán megnézik hogy mi is fésülhető össze a saját elképzeléseikkel a lehetőségeiket is számba véve.

Ez érthető, anyagi, humán, erkölcsi, jogi, és gazdasági értelembe is. Sajnos a Fidesz esetén egy igen nagy közeggel is számolni kell, amit lobbinak és háttér érdekeltségnek nevezhetünk. A Jobbiknál is meg van ez, de közel sem azonos mértékben. Ez egy jelentős mozgástér szabályozó mechanika, amit figyelembe kell venni az adott kormányzó elitnek. Ez kb egy hónap. Aztán intézkedések sokaságát kell elindítani, és bár ki kerüljön hatalomra nem lesz egyszerű a lavírozás.

2010. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én szerintem Orbán beszédet fog intézni a néphez a választások után és el fogja mondani hogy minden sokkal rosszabb mint gondolták /ami lehet hogy így van/.És jönnek majd a reformok:egészségügyi,közigazgatási,oktatási,és mivel pénz kell az adócsökkentéshez a szociális és jóléti kiadásokat vissza fogják vágni.A nyugdíjakat és a közalkalmazottak bérét valószínűleg néhány évre befagyasztják.Lesz majd elégedetlenség,de ez nem fogja zavarni őket.Viszont ha szerencséjük van akkor a ciklus végére már lehet némi életszínvonalat emelő lépést is meghozni,és a nép könnyen felejt.Így lehet hogy 2014-ben újra választják őket,ha mégse akkor meg csalásról beszélnek majd.

Ettől függetlenül én rájuk szavazok,mert nincs más kormányzóképes erő az országban.Oszt majd meglátjuk.

2010. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én szerintem Orbán beszédet fog intézni a néphez a választások után és el fogja mondani hogy minden sokkal rosszabb mint gondolták /ami lehet hogy így van/.


Sem gazdaságilag, sem emberileg, sem a fizikális állapotokból adódóan nem lehetségesek a megszorítások.

1, még jobban csökkenne a fogyasztás, nőne a munkanélküliség.

2, Nincs már a keresőképes lakosságnak hová

visszavonulnia, mert a 60% annyira alacsony jövedelmű, hogy végzetes lenn.

3, Kontra produktív mert kevesebb folyna be, mint amennyi hasznot hozna.

4, Teljesen nyilvánvalóvá válna, hogy a nagytőke érdekei érvényesülnének, és minden a hazai gazdaság fejlesztését célzó lehetőség, érvényét vesztené.

5, Ov-t elzavarnák egyszerűen az emberek.

2010. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"ma 15:51"


beszélsz nekem arról is, hogy pontosan mit akarnak csinálni pozitív dolgokat amit te életszínvonal növelésként említesz, és, hogy hogyan, miből?

2010. márc. 4. 16:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam hogy ha most azonnal hozzákezdenek a reformokhoz,pl.az önkormányzatok számét a mai 3200-ról lecsökkentik a harmadára akkor az államnak kevesebb kiadása lesz,tehát tud adókat csökkenteni,és talán 2013-14-ben a dolgozóknak is lehet egy kis adócsökkentés vagy a nyugdíjakat lehet 1-2 %-kal emelni.De sokat ne várjál a következő négy év borzalmas nehéz lesz.
2010. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem azt kérdem mit gondolsz, hanem, hogy a fidesz mit mond.

konkrétan mit akarnak tenni az országgal, ezt mondd kérlek.


tudod, vagy nem tudod, hogy konkrétan a fidesznek mik a tervei? mellesleg az országban nem csak a nyugdíj és az adó a probléma.

2010. márc. 4. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!