Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt tudják az emberek, hogy...

Azt tudják az emberek, hogy léteznek független jelöltek is? Tehát akik nem köthetőek egyik párthoz se.

Figyelt kérdés

ha ilyen emberekre szavaztok, akkor nem támogatjátok egyik pártot sem. aki nem akar elmenni szavazni az elgondolkodhatna ezen, így leadná a voksát valakire és akkor nem támogatna egy pártot sem a tartózkodásával.



jah és mielőtt bárki leugatna, nem a budaházy-ra gondolok.


2010. márc. 4. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Jaja. Szerintem tudják.
2010. márc. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Írnál példákat?
2010. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
aki függetlenként indul, azt később úgyis beszippantja vmelyik párt.... szóval zsákbamacska, ha függetlenre szavazol, mert nem tudhatod, hova fog húzni
2010. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azért nem szavaztam még függetlenre soha, mert fogalmam sincs, kiféle, miféle ember. A nevével is a szavazófülkében találkozom először.
2010. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah ismerek is ilyet, a legnagyobb korrupt alak errefelé.
2010. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Függetlenre tenni a voksot elvesztegetett szavazat.

Előbb-utóbb úgy is beszippantja-megveszi valamelyik komcsi párt (Fidesz, mszp, szdsz).

2010. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azt tudják az emberek, hogy léteznek független jelöltek is?"


Igen, tudják. Azt is tudják, hogy az ilyen politikusnak kisebb a befolyása, kapcsolatrendszere, mint egy párttagnak, ezért nem sokat tehet a körzete érdekeiért. Ezért nem szavaznak rá, csak akkor, ha országosan elismert, nagyon népszerű politikusról van szó. A legutolsó, aki függetlenként bekerült, Kupa Mihály (1998-ban).

2010. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen elveszett szavazat.De szerintem az idei választáson két jelöltnek is lehet esélye.Molnár Oszkár,Borsod 8-as körzet,és Barna bácsi 12-es körzet.Bár ő nem teljesen független,az Összefogás Párt indítja,ha jó tudom,de a parlamentben az lesz,mert a pártjának nincs esélye,de neki személy szerint igen.
2010. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!