Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy az iszlám állam beteszi a lábát Magyarországra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy videóban nem említették célpontként Magyarországot, de attól még jelenthet veszélyt itt is, nem?

2015. júl. 15. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Jó nagy hülyék lennének ha már nem lennének itt...


Nem feltétlenül azért hogy Magyarországot támadják, hanem hogy azokat akik őket is támadták:


Németország,franciák,angolok

2015. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is betette már.
2015. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Én az ő helyükben nem pazarolnám ilyen jelentéktelen országra az erőforrásaimat, amikor lehet robbantani száz más, frekventáltabb helyen is.
2015. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Ha vonán múlna, akkor sok. Egy videó felvételben is elmondja, hogy ő behívná őket.
2015. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

"Az iszlám az emberiség utolsó reménysége a globalizáció és a liberalizmus sötétségében" Vona Gábor

[link]

És mindezt egy állítólagos nemzeti párt vezetője mondta! No comment..

2015. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Tuti hogy jártak már itt. Épp most fenyegették meg Szerbiát, szóval szerintem nálunk is lehet hamarosan valami csúnyaságra számítani :(
2015. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

ha ez nem az isis akkor mi? ha embereket behozznak ide fegyvereket is tudnak!


https://www.youtube.com/watch?v=D29M3PdHnxU

2015. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 belapus ***** válasza:
74%
Miután magyar kormány kifundálta, hogy pénzért vásárolható magyar állampolgárság, az IÁ részéről logikus lépésnek kellett tűnnie ilyenek megvétele, mert magyar állampolgárként SZABADON lehet az EU határain belül közlekedni.
2015. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!