Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Morvai Krisztina...

Igaz, hogy Morvai Krisztina balos iskolába tanít vagy tanított?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nem mindegy?


Ennyire ne vérezzen már a szánk.

2010. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

és Lauder(zsidó) iskolába járatja a kölkeit is..

Sőt Morvai is zsidó, mit zsidó egyenesen cigányzsidó!


Jaj emberek emberek, jó lesz már vége lesz ennek az őrületnek. Választás meglesz, aztán megy minden szar ugyanúgy tovább.

2010. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom,de hihető. Az exférje nemcsak zsidó,hanem már a Kádár-rendszerben is a TV-nél menő volt.Nyilván segítette a karrierjét a nejének.
2010. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Na most aki nálam jobban ellenzi a jobbik bármilyen tevékenységét, az hazudik, vagy lendvai ildikó, de komolyan, ez kit izgat? Hermetikusan el kell zárnia magukat az egyes politikai oldalak képviselőinek a másiktól? Ne legyünk már ennyire gyerekes...tényleg nincs egyetlen olyan rokona/barátja se a jobbikosoknak, aki balos, vagy liberális?
2010. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

Ja és mielőtt megkérdeznéd én meg Tatár származású vagyok.

Akinek nem tetszik sz*rjon sünt.

2010. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

az ELTE jogi karán tanít, és e körül felmerült, hogy aktív politikusnak, főleg akinek ennyire -khmm- markáns véleménye van, és ezt ennyire is szereti hangoztatni, annak talán nem kéne tanítania egy oktatási intézményben, mert annak jellegénél fogva a lehető leginkább politikamentesnek kéne lennie, és ez Morvai jelenlegi politikai pozíciójával és megnyilvánulásaival a legkevésbé sem összeegyeztethető.


Aztán az ügyet eltussolták, azóta kuss van róla.


Amúgy mi a francot jelent az, hogy balos iskola? már iskolából is vannak balos, jobbos, nemzeti iskolák??!

Nyugtassatok meg, hogy ilyen mélyre még nem jutottunk.

2010. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Éljen Morvai Krisztina Magyarország Királynőjelöltje!
2010. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vannak előző. Ezek csak már már földhöz verik maguk hogy be tudjanak valakit feketíteni.
2010. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Erre a szintre nem megyek le. Ha szerinted etnikai alapon embereket ölni helyes, vagy jó dolog, nincs miről beszélnünk.
2010. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel hol tanít? a balos iskolában tanuló gyerekek ku.rvára nem tehetnek arról,hogy hova fajult az ország...miért ne taníthatná őket? én is ott fogok tanítani, ahol munkát kapok, mert örülök neki, ha lesz...nem tudom, miért hiszitek azt, h azért mert valaki jobbikos, akkor mindentől elhatárolódik,aminek egy kicsit isköze van bármihez, ami nem jobbikos....ez most olyan, mintha én elköltöznék a keresztény családomtól és megszakítanék velük minden kapcsolatot,pusztán azért, mert én ateista vagyok.... békében lehet egymás mellett élni különböző felfogással és érzelmekkel rendelkező embereknek...miért olyna nehéz ezt nektek elképzelni?
2010. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!