Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehetne azt játszani hogy...

Meg lehetne azt játszani hogy találnánk egy ebolást a bevándorlók, menekültek között ez miatt hermetikusan lezárnánk a határt?

Figyelt kérdés
Persze csak ürügy lenne , s ez okból akár fegyveres fenyegetéssel vissza fordítani Szerbia felé mindet?
2015. júl. 20. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező értik mire gondolsz.

De ez akkor sem jöhetne össze.

Az, hogy belekötnek a mikrobiológiai tudásodba az csak mellékes.

2015. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Emberek, most ne a betegséget nézzétek már, a kérdésre válaszoljatok! Amúgy szerintem megfelelő indokkal, és ténnyel biztos!
2015. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

" fegyveres fenyegetéssel "


Kivégző osztag vagy mi? Nem lenne magasabb IQ-juk mint az isis harcosoknak az biztos...

A Hír tv éppen akkor készíttetett riportot a zöld határon, mikor vagy 1000 migráns ment át rajta. Na kitalálod, hányan támadtak a stábra? Na? 1 vagy annyi se? Szerintem az utóbbi.

Amúgy meg mo csak tranzitország, békésen mennének át az országon, de látom neked a Fidesz jól átmosta a fejed a gyűlölettel. Legalább jól reprezentálja mo műveltségi statisztikáját.

Amúgy találkoztál már velük? Mert én meg beszélgettem is velük, egy kisebb társasággal (3-an voltak). Velük ettem gyrost pitában.

Na szevasztok már!

2015. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Midig ezzel a tranzitországgal jöttök de nekünk kötelességünk visszafogadni őket nyugatról ha itt lépnek be az unióba.
2015. júl. 28. 15:58
 15/18 anonim ***** válasza:
Biztos nem pont egy tévé stábnak mennek neki te húgyagyú!
2015. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát a migránsok nem magyarok, hogy percenként változtatják a véleményüket... ha a határon 100 méteres kerítés lenne, többször visszatoloncolnák őket, akkor is átmennek. Egyébként úgy 6-7 menekülttel találkoztam. Gondolom ti eggyel se. Nincs ezzel semmi gond, általánosítani könnyű. Meg az veri a nyálát a menekültekre, aki az életben egy loooooseeer, és nincs jobb dolga ezek szerint.

De nem is nagy baj. A kormány félmilliárdot költött a TI pénzetekből, de ha menekülteknek kell segíteni hajjaj ott kitör a hiszti. Szóval a kormányotok jól tud lopkodni, de védjétek :)

2015. júl. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amíg az érdekek úgy kívánják, hogy ne is keljen ellenőrizni a migránsokat addig nem is fognak semmit csinálni. :(
2015. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A Baloldal elvesztette a 2014-es választásokat, elég jelentős különbséggel, erről ennyit. Az ebola meg egy nagyon veszélyes betegség, tehát az afrikaiaknak ÉS a magyarellenes "magyaroknak" is kívül tágasabb!
2015. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!