Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Wass Albert műveit miért nem...

Wass Albert műveit miért nem tiltják be Magyarországon? Az 2. világháborús bűnök ügyeiben leghitelesebb bírónak mondható Simon Wiesenthal Központ szerint megvetendő náci, akit nem kéne isteníteni, és az amerikai magyarok is elítélik.

Figyelt kérdés
Wass elismerésével csak magunkat röhögtetjük a nemzetközi porondon.

2015. júl. 21. 18:30
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
A kommunizmus és a nácizmus között van egy lényeges külömbség: A Kommunizmus JÓ volt, a nácizmus meg ROSSZ volt.
2015. júl. 21. 20:34
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
21: Szerinted, és neked/nektek. Az én családomnak és még jó pár másiknak az országban pont fordítva volt.
2015. júl. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

"A Kommunizmus JÓ volt"


Van kb. 100 millió ember aki erről más mondana - ha élne.

2015. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

"A Kommunizmus JÓ volt, a nácizmus meg ROSSZ volt"


:DDDDDD


Látom életedben nem olvastál Szolzsenyicint, talán tudatosan kerülted, nehogy kiderüljön, meztelen a császár...

Kíváncsi vagyok, akkor is így vélekednél-e amikor négy géppisztolyos kicibál a házadból, bevág egy marhavagonba, és gyerünk Vorkutába 25 évre.

2015. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:

Hitler sincs betiltva... nem is szabad betiltani semmit, csak a helyén kell kezelni. Wass, ahogy előbb mondták, egy B-kategóriás író, minek vihar a bilibe...


Egyébként Jahvénak sokkal durvább emberiség és zsidók elleni bűntettei vannak (özönvíz, egyiptomi csapások, Szodoma és Gomorrra... stb.), mégse kardoskodnak az Ószövetség ellen.

2015. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

"A Kommunizmus JÓ volt, a nácizmus meg ROSSZ volt."


Egyre alacsonyabb színvonalú a topic. Mindenesetre a troll kérdezőtől én most elbúcsúzom, JÓ éjszakát kívánok neki!

2015. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt negyedik komcsi válasz általános értékelhetőség (a válaszíró X százalékban hasznos válaszokat ad) nélkül. Nem akartok egy kicsit visszavenni, ti mégegyenlőbbség fantomjai?
2015. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
97%

Ismét a 38%-os válaszoló vagyok!


"A kommunizmus és a nácizmus között van egy lényeges külömbség: A Kommunizmus JÓ volt, a nácizmus meg ROSSZ volt."


Ezt mire alapozod?


Csak mert indoklást nem írtál!

Biztos ÁVH-s vagy munkásőr volt az apád/nagyapád nektek persze, hogy jó volt ti jól meggazdagodtatok meg kapjátok még most is a luxusnyugdíjakat!


Te tényleg egy troll vagy én is búcsút mondok neked!


De csak figyelmeztetlek! Ha a nemzeti oldal tovább erősödik a magadfajta komcsiivadékok végre felelősségre lesznek vonva!


Jó éjszakát!

2015. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"a magadfajta komcsiivadékok végre felelősségre lesznek vonva!"


Ugyan már, a cirkuszban sem vonják felelősségre a bohócot. Az ő dolga a röhögtetés, és ezt a feladatot a kérdező is mesteri módon ellátja!

2015. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolsó!


Nem konkrétan a kérdezőre gondoltam, hogy ő lesz megbüntetve, felelősségre vonva!


Én a Biszku Béla félékre gondoltam meg a volt ügynökökre, besúgókra, stb.


Csak feltételeztem, hogy a kérdező is egy komcsivadék akinek esetleg felmenői vagy ő maga a múlt rendszerben ügynök, besúgó stb. lehetett!

2015. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!