Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Wass Albert műveit miért nem...

Wass Albert műveit miért nem tiltják be Magyarországon? Az 2. világháborús bűnök ügyeiben leghitelesebb bírónak mondható Simon Wiesenthal Központ szerint megvetendő náci, akit nem kéne isteníteni, és az amerikai magyarok is elítélik.

Figyelt kérdés
Wass elismerésével csak magunkat röhögtetjük a nemzetközi porondon.

2015. júl. 21. 18:30
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
50%

"kedves" nneddudgi nevű felhasználó!


Most itt szidod a Jobbikot mint ha ők tennék tönkre az országot de akkor azt megkérdezném tőled, hogy a te általad istenített (bal)liberálisok(igen látszik, hogy őket isteníted no ha ezt nem is írod ki) mit tettek az országért?

Ebbe a Fidesz is beleértendő!

Tudod mit nneddudgi?

Én már egyszer neked elmagyaráztam ezt a dolgot akkor is csak azt mondtad amivel a liberális média agymosott téged.

Ugyanazt tudnám csak leírni amit már egyszer leírtam pont neked ezekről a dolgokról, hogy miért jó a hungarizmus stb és akkor is csak náciztál engem úgy, hogy teljesen felesleges veled vitázni!


"Szal tleg érezd magad leugatva a sárga földig! :)"


Igen leugattál és szidtál ezt észrevettem én is!

De egy ilyen "ember" mint te ugasson csak le és utáljon nyugodtan sőt engem az jobban bántana ha te dicsérnél engem!

Egy ilyen agymosott liberális nem érdekel mit gondol rólam!


"azokon "segít" a Magyar Gárda és a Betyársereg. XXXD, GLoL

Trrorizáló ( korábban "garazdaság", "erõszak" miatt elítélt bûnözõk segítenek a terrorizálás ellen. Hápppeersze"


Milyen drogot használsz???


Garázdaság, erőszak? Ez a cigányokra jellemző nem a gárdistákra!


Ja és igen mert a Jobbik akar keménykezűbb rendőrséget és szigorúbb törvényeket a bűnözők ellen és így megjavul a közbiztonság!


Sokkal nagyobb közbiztonság lesz ha ők hatalomra jutnak!


Ja és a Gárda azért masírozik mivel a rendet tartja fent mert a rendőrség nem képes erre!


Tudom ,hogy ismét le leszek ugatva a sárga földig de mindegy!

2015. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
75%
jo konyvei vannak semmi szornyu nincs bennuk, aki szereti olvassa nyugodtan.
2015. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
0%

Inkább a hozzád hasonló hobbiliberális bohócokat kellene betiltani! :D


Mert csak szégyenkezni kell veletek a "nemzetközi porondon". (Vagyis cirkuszban, ha már porond. :))

2016. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

A kérdés minden bizonnyal provokáció, de azért válaszolok rá, hátha olyanok is olvassák, akik nem a frusztrációjukat akarják levezetni ezen az oldalon.


1. Finoman szólva marhaság, hogy Wass Albertet az amerikai magyarok elítélik. Ugyanígy ökörség, hogy a Simon Wiesenthal Központ a leghitelesebb bírónak mondható a második világháborús bűnök ügyében.


2. A Wass Albert háborús bűnösségéről szóló pletykát a szélsőségesen nacionalista román hatalom terjesztette. A zsidóellenességgel igazán nem vádolható Egyesült Államok számos szerve megvizsgálta a román vádakat, és ejtette őket.


3. Az író fia, Wass Huba dandártábornok volt az amerikai hadseregben. Az Egyesült Államok vezetése nyilván nagyítóval megvizsgál mindent az ilyen magas pozícióba kerülő emberek esetében. Nemcsak azért, hogy szélsőséges vagy ellenséges elemek ne férkőzhessenek be, hanem azért is, hogy ne legyenek zsarolható emberek a vezetésben.


4. Wass Albertet nácizmussal vádolni ostobaság. Sosem szimpatizált a nemzetiszocializmussal.


5. Senki nem isteníti Wasst. Ő egy sokáig elhallgatott regényíró, aki a szélsőséges román nacionalisták és a velük szemben meglepően toleráns és megértő magyarországi szociálliberálisok erőfeszítései ellenére nagyon népszerűvé vált.


6. Senkinek a műveit nem kellene betiltani, mert az a totalitárius rendszerek sajátja: a nemzetiszocializmusé és az általad dicsért (mellesleg százmillió embert kiirtó) kommunizmusé.

2019. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!