Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tényleg skizofrén?

Orbán tényleg skizofrén?

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 23:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem skizó az, csak hülye.
2015. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%
Nem, bipoláris elmezavara van.
2015. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Igen, egy skizofrén barom, akire egy kiflit nem bíznék rá, mert azt is elcseszné/ellopna/elvesztené, nemhogy az anyaföldet. Az apja is egy felemelkedett lókötő volt, aki egy forintért tudott jókor, jó helyen dolomitbányát venni. Sz@rházi tolvaj banda ez az egész bagázs.
2015. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Agyonszúrni nem lehetne, mert hiába nyomnád bele a kést tövig a fejébe, akkor sem találna el semmit.
2015. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
egyelőre még arra sincs bizonyíték, hogy létezik. Láttátok már élőben egyáltalán?
2015. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
17%

ezt csak a balliberális oldal terjeszti, mert gazdasági és társadalmi érvekben egyre gyengébbek, azonban az Orbán-gyűlöletben még mindig van egy kis piac


(humoros, hogy a megaelfogadók fogyatékossággal viccelnek)

2015. aug. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok. Nem vagyok liberális, legfeljebb humanista, szóval nem Orbán fogyatékossága képezi az egyébkénti vicc tárgyát, hanem, hogy annak ellenére is újraválasztja a sok birka. És szerintem a baloldal is megéri a penzét, sz@rházi léhűtők azok is. A Jobbikról még csak azért nem tudjuk biztosan mert még nem voltak hatalmon, de szerintem Fideszesnek lenni ma a legcikibb dolog az országban. Nincs alternatíva testvér, akármerre nézel csak a sz@rt látod... Túlélni kell ebben az országban, nem pedig a gyilkosainkat isteníteni.
2015. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Rosszabb.

[link]

2015. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Még mindig harmadik vagyok, találkoztam már Orbánnal és tényleg létezik a maga kret.n valójában, az Áderrel is de az civilben legalább nem akora lób@.zó id¡óta... Az utóbbinak a gyerekeit is ismerem, jolnevelt intelligens, csendes teremtés az összes.
2015. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
több, mint valószínű, hogy ilyen konzumidiótákat Orbán közelébe engednek...
2015. aug. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!