Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén, ez a rengeteg...

Most őszintén, ez a rengeteg menekült mennyibe kerül Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem, hogy forintra pontosan mindent kifizet az EU. A befogadóhelyeket, meg a rengeteg élelmiszert meg mindent, rendőri intézkedéseket miattuk stb. A kerítést meg mindent ami csak van itt miattuk.

2015. aug. 10. 13:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

#6


Az hogy neked az idegennyelvek kimerülnek a rovásírásban, a multikulturalizmus meg a Pick szalámi evésben székelymintás kisbicskával nem azt jelenti hogy ezek a dolgok alapvetően károsak.


Kérdező:


Eddig ~2 milliárdba került, 2,5 milliárdot ad hamarosan az EU, tehát az eddig elköltött pénz hiánytalanul vissza lesz adva. Nem sokára Magyarország pénzéből kell fizetni a bevándorlókkal kapcsolatos költségeket, de még nem tartunk ott. Ha majd ott tartunk, javaslom I. Orbán Ramszesz Napistent kérdezgesd majd bőszen, hogy miért köztévére, stadionra, békemenetre, mutyizásra költi a magyarok pénzét. Nem a bevándorlók hibája hogy hamarosan a mi pénztárcánkban fog nyúlkálni a kormány.

2015. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4%

Nem félek a felsorolt dolgoktól, mert tudom, hogy itt csak összefújta "szemetet" a szél, és azért ilyen nagy a hangotok, a valóságban csak pár száz ember ilyen khm. "befogadó" hajlamú az országban.


Ha Ti lennétek többségben, na akkor valóban aggódnék kicsit...


Csak felhoztam pár abszurd példát, amit simán bevállalnátok ha rajtatok múlna... Lásd házépítés(!), nyelvtanulás(?), atyaég!


Ez a kérdés egy liberális melegfelvonulás, élvezzétek ki minden percét, a valóságban meg bújjatok szépen vissza a fehér bundás kis cuki nyuszi és bárány ruháitokba és irány segíteni!

2015. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Még mielőtt belekötnétek, "csak összefújta A "szemetet"" akart lenni, ki "a"-val természetesen. Csak siettem reagálni, elnézést kérek a végzetes tévedésem miatt.


Kérném mindkettőre a 0%-ot, mert csak ezért írtam mindezeket, hogy legyen egy kis boldogságotok az életben :)


Csak javaslom gyorsan pontozzátok le, mielőtt a moderátor törölné a hozzászólásomat!


Amúgy természetesen veletek értek egyet, csak trollkodtam kicsit.


Szóval jobb helyen lenne a menekülteknél a sok elmutyizott pénz, mint a stadionban, meg a politikusoknál. Ez egyértelmű. Hiszen a stadion meg a politikus az országban marad, míg a menekült továbbáll, elhagyná az országot (én drukkolok, hogy sikerüljön nekik). Szóval a rájuk költött pénz is távozik, ez jó befektetés, pláne ha közpénzekről beszélünk. De legalább Mohamednél szerzünk pár jó pontot...

2015. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Milyen jó is, hogy a magyar politikusoknál marad a pénz, akik német luxusautót, meg trópusi nyaralást vesznek belőle. Ez aztán fellendíti a gazdaságot és mindenkinek nagyon jó lesz!
2015. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Lehet hogy megszűnt a potenciazavarod a jobbos szavazók többsége miatt, de azt ne felejtsd el, hogy csurrant-cseppent pár liberális szavazat is a Fideszhez és a Jobbikhoz, és nem pár százról beszélünk. Ne felejtsd el a több ezer magyart se, aki inkább el se ment szavazni. A kis nemzeti konzultációtok is rosszul sült el, hiába van nagy péló-lóbálás plakátokkal: 8 millióból 1 millió 300 ezer érkezett vissza hozzátok.


Én a helyedben nem tenném a nyakamat egy rasszista/mélyen-félő többségre.

2015. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Milyen jó is, hogy a magyar politikusoknál marad a pénz, akik német luxusautót, meg trópusi nyaralást vesznek belőle."

Igazad van, a politikus arra költi amire akarja. Szerinted mindegyik külföldi luxusautókra költi. Oké :) Lehet, hogy jobb lenne inkább kajajegyben adni nekik a mutyipénzt. Ez van, a világ nem tökéletes!

2015. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Én a helyedben nem tenném a nyakamat egy rasszista/mélyen-félő többségre."

Ok, ha majd aktuális lesz, felülvizsgálom az álláspontomat.


Azt nem is nagyon számoltad ugye, hogy kiveszőben vagytok, azért mert semmi értelmes alternatívát nem nyújt az általad képviselt világnézet az átlag magyar polgár számára?


Ha igen, légy szíves kezdd el sorolni, hogy milyen előnyünk származik a menekültek támogatásából és befogadásából, hátha engem is meggyőznél véletlenül...


Nem anyagi előnyökre gondoltam, hanem úgy általában. A felebaráti szeretet bla bla bla és a jó pontok Mohamednél nem számítanak. Ütősebb érvekre várok. Mivel garantálod, hogy jó tett helyében jót várhatunk?

2015. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17


Ha neked a humánusság nem érv, és inkább hagynál halni több ezer embert, akkor szerintem hagyjuk is abba a vitát.

2015. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha neked az nem érv, hogy több ezer menekült helyett inkább több ezer magyar éhezőt hagynál éhen halni, akkor szerintem hagyjuk is abba a vitát.


Természetesen csak akkor van erről szó, ha közpénz forrásokról beszélünk. Az uniós pénzeket maximálisan a menekültekre kell költeni, úgy korrekt.


A közpénzeknek meg bőven megvan a helye a magyar határokon belül. Ezért hülyeség az az érv, hogy ezt meg azt a mutyipénzt simán költhetnénk menekültekre. Igen, de csak a saját szegényeink után, akik itt vannak és itt is maradnak! És úgy tudom, hogy vannak még szegény emberek az országban!

2015. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

He? Nemrég még azon vertétek a nyálatokat, hogy a magyarországi szegénységet csak a baloldal találta ki, hogy támadja az igazzi nemzeti magyar egyetlen kormányt. Vagy mégsem működnek a magyar reformok és mégsem lehet havi 47000-ből megélni?


Egyébként az eu a magyar társadalmi problémák enyhítésére kicsit jóval több pénzt ad, mint a menekültekre, de gondolom az ilyen tények nem jutnak már át a narancsködön.

2015. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!