Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén, ez a rengeteg...

Most őszintén, ez a rengeteg menekült mennyibe kerül Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem, hogy forintra pontosan mindent kifizet az EU. A befogadóhelyeket, meg a rengeteg élelmiszert meg mindent, rendőri intézkedéseket miattuk stb. A kerítést meg mindent ami csak van itt miattuk.

2015. aug. 10. 13:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azért azt tisztázzuk le, hogy én soha nem szavaztam a Fideszre. És most sem szavaznék rájuk. Ne rajtam akard leverni a port azok miatt, akik nem látják a fától az erdőt. És Vona Gábor azon kijelentésével sem értek egyet, hogy az iszlám az utolsó mentsvárunk, nem tudom mit szívott a csávó, amikor ezt mondta, de ütős lehetett.


Illetve, hogy a szegénységből/szegény emberek szavazataiból leginkább a baloldali pártok profitálnak. Most is ez a céljuk. Minél több a szegény, annál több az aprópénzért és olcsó ígéretekkel megvásárolható szavazó. Ha lehet még importáljunk is és telepítsük be őket. Mert azt, hogy a menekültek esetleges letelepítése az országban soha nem látott mennyiségű szegény ember megjelenésével járna...?


Csak azért említettem meg ezt, mert előhúztad a politikai kártyát.

2015. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!