Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok! Ti terveztek kimenni...

Fiatalok! Ti terveztek kimenni külföldre a jelenlegi Magyar anyagi helyzet melett?

Figyelt kérdés

Elég sokan igen, bár nekem eszembe se jutott.

Ha igen az okát is leírnátok?

Hogy nem egy "öregszemmel" miért hagynátok itt ezt a: "Világviszonylatban gazdag, Ez viszonylatban Románia, Bulgária feletti országot..."

Minden válaszra írok választ.. 😃



#külföldi munka #magyarországi megélhetés #Fiatalok munkaválallása
2015. aug. 11. 22:56
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Na autom nincs azt nem tudom megmagyarázni mint a vonatokat:D

Akkor csak én vágok olyan nyomorul h egyetem melett havi 117 ezer netto nyári diakmelobol aztán utana ev közbe fix havi 71 ezer forintból élek szuleim nelkul?

Vagy Angliába keresheznem a triplajat is, nem ertem én tok jol elvagyok ebből az átlagnak számító diákmunka fizetéssel. Akkor milyen lehet az élet svajcba norvegiaba, stb, stb.. ??

2015. aug. 11. 23:40
 12/43 A kérdező kommentje:

Szamitok beszolasokra szal elore irom: Szileim ne segitenek, egyedul élek szegeen, vagyis koliba, de az egyetenit mar nem támogatja az allam..

Es tanulok, fizetem a korlátlan elofzis telefonomat, normálisan eszek, edzek, nem szaksdok meg a munkába, felre teszek, es ittmagyarorszafon, radasul alföldön ahol alacsonyabbak a berek mint nálatok Budapesten.. Ezt tenyleg nem ertem pedig sima arufeltoltest végzek...

2015. aug. 11. 23:43
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a vasúti késést rosszul látod, mert az átlag utazó, mint én nem azt nézi, hogy az országba, hol mennyi vonat nem késik, hanem azt, hogy mikor utazok vissza az egyetemre, Egerből megyek Miskolcra akkor Füzesabonyba, talán egyszer volt olyan, hogy ne késett volna a pesti vonat illetve mikor Miskolcról jövök IC-vel Füzesabonyig, ha az késik 5-10 percet, akkor már nem érem el a csatlakozást Egerbe és várhatok 1 órát a következőre. Engem az nem vigasztal, hogy az ország más részein nem késnek, mert attól én még 1 órát ülök a váróterembe.
2015. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Tobb helyen is melózok persze heti 54 oraba (különféle bpltok, éttermek stb.. diakszovetkezetenkeresztul..
2015. aug. 11. 23:44
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
# 10 vagyok, kiegészítve, én szeretném megismerni más országuk kultúráját, az emberek gondolkodás módját, szokásaikat, főként Japánt, Kínát, Finnországot vagy Svédországot ismerném meg.
2015. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
39%
Na meg New York az elsődleges célom.
2015. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
90%

Sőt, milyen jó lenne, ha mindenki sárkunyhókban lakna Magyarországon, mert még az is jobb, mint a barlang!

De még a barlang is milyen fa*za lenne, mert az is jobb, mint a semmi!

2015. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
96%
Alapjába véve nagyon tervezős vagyok és nem, nem tervezem. A nemet nem kell indokolni :D
2015. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
97%
#10-es, igazad van, de fennakadtam valamin! Méghogy idehaza ki lehessen kerülni a katyúkat... Pláne faluhelyen... Akárhogy is ügyeskedjék az ember, a jofajta gumi is elkopik két-három év alatt... Persze mifelénk földútbol is annyi van mint a tenger... Megnézném én magamnak, hogy egy német falu mikor várna a Közgépre, higy lebetonozzon egy bekötoutat... Ott megy az a büszkék maganpénzéből is... Persze Pesten is hasonló lehet a helyzet... Ha nem jön a hókotró, majd a Lázár meg a Hernádi maffiózók biztonsági őrei odébbtolják az egész utcában... Könnyű így élni, de nekünk jobb lesz Németországban. Szeretem a hazam, de a mobilinternet-lefedettseget, a tiszta utcákat és a magas béreket is. A mutyit, a gyűloletkeltést és az Orbánt pedig nem. Szebb jövőt a b@romarcúaknak, de aki okos velem tart.
2015. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itthon is sokkal jobb lenne a helyzet, ha magánpénzből is lehetne csinálni, szerintem az emberek összedobnák rá. Amúgy apám szakmunkásként végzett és kétszer volt kint Németországba dolgozni, egyszer egy évet, másodszor másfél évet, még '95 előtt. Az akkori keresete megalapozta az új házat(panelből kertes családi házba) + új kocsit.
2015. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!