Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha én nem szeretnék bevándorló...

Ha én nem szeretnék bevándorlókat Európába, akkor rasszista, kirekesztő, náci, fasiszta vagyok?

Figyelt kérdés
Ha azt szeretném, hogy Európa fehér és keresztény maradjon, és hogy az itt élők biztonságban és békében élhessenek bevándorlók nélkül, akkor rasszista, kirekesztő, náci, fasiszta vagyok?
2015. aug. 14. 17:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó: a bevándorlóknak csak egy nagyon kis része menekült. A többségük harcolni jött ide. Erre utal az is, hogy nő és gyerek alig van köztük, kb. 90%-uk fiatal, életerős férfi.
2015. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
38%
Mi az,hogy "harcolni jött ide" ? Ki ellen?! Bocsi,de ekkora baromságot életemben nem hallottam még.
2015. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%
Mindenki ellen, aki nem muzulmán. Ugyanis IS-tagok.
2015. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hagyd a szerencsétlent. Ő is egy bennfentes IS tag, különben nem tudná ilyen pontosan a menekültek összetételét. Lehet, hogy ő intézi itthonról.
2015. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Úristen én azt hittem, csak a politikusokkal van gond de úgy néz ki az emberekkel is..Ez nem liberálisság vagy náciság kérdése én egy elfogadó ember vagyok semmi gondom a melegekkel sem a feketékkel sem senkivel DE! minden épeszű embernek fel kéne fognia, hogy itt nem párezer emberről van szó hanem a 100millióhoz közelít azok száma akik valamilyen oknál fogva meg fognak indulni de inkább több..nem mind idén jön de az elkövetkezendő 10 évben ha ilyen ütemben halad a dolog igenis mind itt lenne. Képes Európa milliókat befogadni és eltartani lévén, hogy mivel nem beszélnek Európai nyelveket ezért semmilyen munkára nem alkalmasak?! NEM! Normális dolog, hogy Európának semmiféle határvédelme nincs és akárki besétálhat mindenféle ellenőrzés nélkül? NEM! Amerikából még előfordul, hogy vízummal is visszafordítanak a reptérről ha nem tetszel nekik nem hogy csak úgy besétálsz..Na akkor következő..ezek az emberek más vallásúak és ez engem nem azért zavar mert én olyan iszonyatosan komolyan veszem a keresztény vallást stb hanem azért mert ők mindent megtehetnek majd illetve már most a vallásukra hivatkozva már most vallási okokból vannak verekedések a menekülttáborokban folyamat, akarunk mi ilyen embereket egy olyan országba/földrészre ahol kb mindenkinek más a vallása mint nekik?? Európának lassan vége lesz ha a politikusok/emberek nem állnak a sarkukra márpedig nem úgy néz ki hogy fognak..
2015. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!