Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban be lesz tiltva az...

Valóban be lesz tiltva az újszülött inkubátor?

Figyelt kérdés

Komolyan , ez már gyilkosság.

Hova fajul ez a világ?



2012. dec. 10. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Tehát felteszel egy kérdést - gyanítom azért, mert a választ nem tudod, majd véleményt formálsz arról, amit - előbb bizonyított módon - nem tudsz.


Tényleg, hová fajul ez a világ?


(Ui: nem, nem tudok róla, hogy az újszülött inkubátor be lenne tiltva, és furcsa is lenne, de ha tudsz róla linket megnézném.)

2012. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetro ***** válasza:
Forrás?
2012. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

[link]


Jogi baromságokról hadoválnak össze-vissza.

2012. dec. 10. 14:42
 4/9 Komplikato ***** válasza:
93%
Aki ezt a hülyeséget kitalálta és kommunikálta az szimplán gyilkos és majd egyszer elszámol ezért. De nekünk meg nem kötelességünk az ilyen elmebetegekkel szimpatizálni vagy támogatni őket. Ha tényleg ilyesmire vetemednek, akkor tiltakozni KELL. Nem, nem az internet senki által nem látott kis zugában!
2012. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetro ***** válasza:
Te ebből hol olvastad ki, hogy be lesznek tiltva?
2012. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
azért kérdezi szerintem ... mert a cikk alapján feltételezhető, hogy vannak körök akik beakarják tiltani
2012. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kürasszír ***** válasza:

Szerintem ez kamu, de azért nem egészen, ha nálunk nem is máshol már vannak ehhez hasonló őrültségek.

Ausztrália Vitoria államában 2008-óta legális az abortusz a szülés pillanatáig, akkor is ha mind a nő, mind agyerek teljesen egészségesek. Ha egy nő úgy dönt elveteti mondjuk a 38 héten a gyerekét /mindketten egészségesek ! /, de a gyerek mégis élve születne, akkor is a nő joga eldönteni, mi legyen vele, az orvos ugyan nem ölheti meg születés után, de az anya hozzájárulása nélkül nem lehet semmiféle ellátásban részesíteni, hagyni kell kiszenvedni.

A 24. hét után ugyan két orvos aláírása kell az abortuszhoz, ha nő + magzat egészséges, de ezek lehetnek a műtétet majdan elvégző, a nő által fizetett orvosok is.

2012. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Hála Istennek be.
2012. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mustafa33 ***** válasza:
Ez is egy félig kimondott kérdés. Mikor olvastam, azt hittem, ilyen nincs, ez marhaság. Azután másnap nézve a híreket tudtam meg, hogy az elhagyandó gyerekek elhelyezésére szolgáló anonym "gyűjtő" rekeszről van szó a kórház kapukban. Nem pedig a koraszüllött osztály életmentő berendezéséről. Kicsit nagyon más dolog!
2012. dec. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!