Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valóban ezek lennének a céljaim?

Valóban ezek lennének a céljaim?

Figyelt kérdés

Elvégeztem a szabadidőmben egy saját kis önfejlesztői tanfolyamot ami abból állt, hogy beszereztem a legjobb könyveket a témával kapcsolatban, elolvastam őket és jegyzeteltem. Hallgattam hanganyagokat szemináriumokról meg stb. Nincs különösebb problémám, de mindig is vonzott ez a téma, hát most elmerültem benne.

Minden könyvnél volt pár módszer amiből kiderültek mik a legfőbb céljaim, vagy részcélok stb, és 4-5 féle ilyen teszt közül (ezekből 3 nagyon-nagyon profi volt, volt hogy relaxált állapotban kellett dönteni és elég komplikáltak is voltak) mindegyiknél a hatalom, pozitív hírnév, elismertség álltak az első helyen, utána jöttek még ilyenek, hogy utazás, szeretet stb, de a hatalom mindig a dobogó fokán állt. Érzem, hogy ez igaz, de politikán kívül más nem ugrik be amiben ezt kivitelezni lehetne.



2012. máj. 29. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, az OFF-ért, de megadnál néhány előadás / könyv címet az általad hallottak / olvasottak közül? Én is tervezek ilyen "önfejlesztő tanfolyamot". Köszönöm szépen. :)
2012. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Brian Tracy-től amit csak találsz és "A rezonancia törvénye", a többi amit olvastam mind ugyan ezeket koppintották átfogalmazva(vagy talán ők is koppintották, de ők tudták a legjobban és legvonzóbban eladni közönségnek a mondandókat), szóval megspórolok neked egy kis időt. :)
2012. máj. 29. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, akármilyen vezetői állás is lehetne, vagy akár tanári, csak a hatalom helyett ott inkább a pozitív hírnév kerüljön előtérbe... :) mármint hogy ne hatalmaskodni akarj, hanem elnyerni a diákok/beosztottak tiszteletét. A politika sem rossz, ha vonz egyébként a dolog.
2012. máj. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!