Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Origo miért készített...

Az Origo miért készített ilyen kamucikket?

Figyelt kérdés

[link]


Pusztán az olvasottság növelése volt a cél a kurucinfó olvasónak importálásával?



2015. aug. 16. 19:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak szimplán balfszok. :-)
2015. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Azóta megszólaltatták az érintett település polgármesterét, aki megerősítette a történteket azzal a kivétellel, hogy nem ezren, csak 2-3 százan voltak. Kérdés, hogy a fészbúknak meg a négynegyvennégynek, vagy az érintett polgármesternek hiszel. Szíved joga eldönteni.
2015. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
49%
igazad van ez kamu ebbe a semmitmondó országba csak szenvedni jönnek az emberek
2015. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Most még kamu, novemberben aktuális lesz...
2015. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
Nem kamu. Az Origo is liberális, csak egy fokkal kevésbé szélsőséges, mint a 444. Így semmi okuk rá, hogy olyat kamuzzanak, ami rossz fényben tünteti fel a betolakodókat.
2015. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

"Egy szerb bulvárlap híre kezdett váratlanul nagy karrierbe a magyar interneten."


Miért is az Origó? Egyébként Szerbiában is felkapták ezt a cikket, több szerb oldalon is láttam.

2015. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Inkább az alfahírhez hasonlít nagyon. :) Ehhez hasonló megfogalmazásban ír az is.
2015. aug. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A kurucról átvesznek egy cikket két nap után. Szánalmas. Azt megértem hogy az ottani iq-huszárokat ezzel eteti a Novák, de hogy az origo ne nézzen utána a valódiságának, amikor már a megerősítést szolgáló képekről is üvölt hogy minimum egy óriási ferdítés az egész, de inkább 100% kamu. Blfaszok, de tényleg.
2015. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
11%

Most olvastam, hogy a délhír utánanézett a dolognak. Tényleg ez történt, csak nem ezer fővel, hanem csupán pár száz fővel. Ordibáltak, nekimentek a rendőröknek és szaladtak.


Kamuhír? Hát, csak szeretnétek.

2015. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

„Kamuhír? Hát, csak szeretnétek”


Te szeretnéd.Minden vágyad, hogy randalírozzanak a menekültek.

2015. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!