Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Origo miért készített...

Az Origo miért készített ilyen kamucikket?

Figyelt kérdés

[link]


Pusztán az olvasottság növelése volt a cél a kurucinfó olvasónak importálásával?



2015. aug. 16. 19:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
10: Nem.
2015. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

11: Egyébként itt az eredeti cikk:

[link]


Itt van a frissítés:

[link]

2015. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
10%
A libsik nem tudják megcáfolni a hírt, így hát inkább lepontoznak.
2015. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
# 13 A libsiket ne keverd bele!Ezzel elárultad magadat, hogy a cikk hitelességéről semmit sem tudsz, sőt nem is érdekel téged.Te csak rossz fényben akarod feltüntetni a bevándorlókat, mert utálod őket.Még akkor is, ha te magad is tudod, hogy ez a cikk nem fedi az igazságot és ezért pontoznak le.
2015. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Tessék: [link]
2015. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

14: Nyilván nem én libsiztem, bár egyetértek a 13-as válaszolóval. Érveket nem látni, csak lepontozást.


Ja, azon meg külön nevettem, miszerint én annyira szeretném a balhét... Nyilván azért tiltakozom ellene, hogy ideépítsék a szomszédomba a hülye táborukat (ja igen, elfelejtettem mondani, hogy nagykanizsai vagyok és hamarosan kapni fogjuk az áldást).

2015. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Sok kamu hír van a menekültek randalírozásáról.Szerinted miért készítenek ilyen híreket?Lehet rajta röhögni, de ez van.


Bizonyíték sehol?Hol a bizonyíték, hogy ez megtörtént.Neked van?

2015. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

17: Nincs. Csak személyes és ismerősök tapasztalatait ismerem. Mostanában nem olvasok híreket amúgy.


De legközelebb megpróbálom lefényképezni neked a a menekültet miközben odaszarik az ajtóm elé, jó?


Egyébként gyors kerestem neked valamit, tessék:

[link]

2015. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szóval ott voltál, amikor a menekültek ezt művelték?

Ezt kétlem.

2015. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Tipikus libsi "érvelés" ez is: ami nem illik bele a rózsaszín kis álomvilágukba, az nem is létezik, nyilvánvaló kitaláció.
2015. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!