Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Origo miért készített...

Az Origo miért készített ilyen kamucikket?

Figyelt kérdés

[link]


Pusztán az olvasottság növelése volt a cél a kurucinfó olvasónak importálásával?



2015. aug. 16. 19:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19: A személyes tapasztalat nem azt takarja, hogy én ott voltam? Te most csak buta vagy, vagy tényleg nem tudsz olvasni?
2015. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én pl. személyesen láttam azt, hogy a Keletinél a "menekültek" minden arra járó lányt zaklattak. Persze 41%-os barátom ezt nyilván nem fogja elhinni.
2015. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Te mondtad, hogy tapasztaltad és nincs bizonyítékod, de majd legközelebb lefényképezed.
2015. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
54%-os barátom!De hát te most is provokálsz. XD
2015. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

„Tipikus libsi "érvelés" ez is: ami nem illik bele a rózsaszín kis álomvilágukba, az nem is létezik, nyilvánvaló kitaláció.”


A nyilvánvaló kamuhír állítása nyilván nem történt meg.

Fogadjunk te is kurucos vagy.Azok szeretik az ilyen híreket.

2015. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ez a kamu, és nem a 444-es cikk? (Én speciel onnan sejtem, hogy fordítva van, hogy a 444-en már számtalan hazugság megjelent.)
2015. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!