Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nincs rasszizmus, nincs...

Ha nincs rasszizmus, nincs előítélkezés, és tényleg rengeteg a liberális, akkor miért zuhannak le az ingatlanárak a menekültekkel érintett helyeken?

Figyelt kérdés
Tipikus példa erre Győr. De akárhol ahol pl. menekülttábort nyitnak, a közelben lévő ingatlanok szinte elértéktelenednek, és nem tudják eladni, de fel nem foghatom miért, mikor nincs rasszizmus...
2015. aug. 18. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Téged fizetnek azért, hogy minden nap bekamuzz egy újabb kérdést arról, hogy a menekültek miatt zuhannak Győrben az ingatlanárak, vagy alapjáraton vagy ennyire hülye?
2015. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
54%

"Ady és Marcalvárosban nulla menekült van, akkor hogy jönnek ide az ott lévő ingatlan árak?"


Akkor nézd meg a belvárost, Révfalut, vagy Győr bármelyik részét, amelyiket csak akarod... Kevesebb klikkeléssel és rövidebb idő alatt megnézhetted volna, mint amíg ideböfögtél valamit. Azért épp ezeket néztem, mert mondjuk egy városban általában a panel a legolcsóbb. Lehet, hogy csak hírből hallottad, hogy valahol vannak ilyenek is. Persze felhozhatod most példának a Kossuth utca környékét, de az meg áron alul volt korábban is.

2015. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tetro ***** válasza:
43%

17.43

ha jól értem akkor a kérdező alap állítása eleve egy a seggéből kihúzott hazugságon alapszik? :() megvagyok döbbenve!

2015. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
45%
Igen, így is lehet mondani. És ahogy olvashatod máshol, én sem vagyok oda a menekültekért. De az összevissza írogatókat még kevésbé bírom.
2015. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves Béla nemtudom hogy jön ide a Kossuth utca, Révfalu mikor csak a Bisinger parkról van szó...
2015. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%

Talán arról van szó, hogy

1) mégis van rasszizmus

2) mégis van idegengyűlölet

3) Sokan nem is tudják, mi a liberális szó jelentése

4) valaki egy egész várossal riogat, aztán kiderül, hogy csak egy parkot tud mondani.


Ha olyan nagy a gond, hogy annyira lement az értéke, akkor javaslom, hogy vásárold fel az ottani ingatlanokat, mert ez a helyzet csak átmeneti, hamarosan ismét felmennek az árak, és akkor rengeteget nyerhetsz rajta.


Amúgy meg nem minden port a menekülteken kell elverni. Ha a tisztelt kormányunk nem a menekültekkel szembeni keresztbetevéssel és gyűlöletkeltéssel lenne elfoglalva, hanem azzal, hogy minél hamarabb ellenőrzött módon átszállítanák az országon, akkor nem lenne semmi gond.


A regisztráción túl szinte csak normális egészségügyi alapellátás, szűrővizsgálatok, tisztálkodási és étkezési lehetőség, valamint információs pontok kellenének.


Ha nem kellene Győrön, meg nem tudom én hány ponton megállni, akkor biztosan nem lenne ennyi kellemetlenség, már ha van egyáltalán. Budapesten is széthazudta Kocsis Máté magát a menekültekkel kapcsolatosan. Vajon kinek az érdeke ez?


Nem a menekültek a hibásak pl. a Questor-károk miatt, az ugye világos?!


Forintosítsd konkrétan, mennyi kárt okoztak a menekültek, és utána szedd össze, hogy mennyit ez a kormány, ill. a holdudvara, oszt látni fogod, hogy kivel van a nagyobb gond.

2015. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!