Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ember fejében az van hogy...

Sok ember fejében az van hogy Erdély azt akarja Magyarországhoz legyen csatolva, ellenben ők csak autonómiát akarnak (Mármint a Székelyek Erdélyben). Némely szélsőséges emberek miért propagálják azt hogy Erdély Magyarországhoz legyen csatolva?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 15:14
 1/8 Duenna ***** válasza:
71%
Trianonnal jogtalanul elcsatolták nagy Magyarország kétharmadát: ezzel Európában csak Magyarországot és a magyarokat büntették! Na ez volt a szélsőség! És ez minden magyar érzelmű embernek fájt, és ma is fáj. Csak annak nem fáj, aki nem magyar.
2015. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nemzeti_Harcos ***** válasza:
77%
Szerintem azok az emberek, akik azt akarják, hogy Erdély Magyarországhoz legyen visszacsatolva, hazaszerető, igaz emberek! Én azokat a liberálisokat nevezném szélsőségnek, akik egész Magyarországot Romániához csatolnák!
2015. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig arra számítottam normális válaszolók jönnek, erre egy vér fideszes (Duenna) és egy olyan jött kötelezővé tenné a katonaságot mindenkinek (Nemzeti_Harcos) nem vételen vagytok ti 30% körül... .


Senki nem mondta azt hogy nem fáj, de sok ott élővel beszéltem ÉS NEM AKARNAK MÁST CSAK BÉKÉT ÉS AUTONÓMIÁT! Sehova nem akarnak már csatlakozni. Se vissza se Romániához.

2015. aug. 18. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig igenis hasznosnak számít a válaszuk. Nem vagyok "szélsőséges" ember, de Trianon igenis jogtalan volt, és ezt minden igaz hazaszerető ember tudja (nem kell ehhez jobbikosnak lenni). Én igazából annak is örülnék, ha külön ország lennének, de mégjobb lenne, ha Magyarországhoz tartozna.
2015. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgymond liberális vagyok, és én is igazságtalannak tartom Trianont. Tényleg nem kell ehhez "szélsőségnek", vagy Jobbikosnak lenni.
2015. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

"Eddig arra számítottam normális válaszolók jönnek"


Mit válogatsz? Menj a piacra válogatni almát, körtét.

A 4 értelmes választ pedig köszönöm.

2015. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Duenna ***** válasza:
89%
Na kérdező, ezt megkaptad! :)
2015. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Talán lehurrogtok nagy ívben, de Trianonnak volt oka is, ami a területrészek átcsatolásához hozzájárult.
2015. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!