Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a FIDESZ bár előszeretettel támadja a bankrendszert, de a devizahitel lehetőségét 2001-ben az akkori FIDESZ kormány vezette be? Meggondolták magukat? Megvilágosodtak? Pálfordultak? Átalakultak?

Figyelt kérdés
Érdekel a véleményetek.

2015. aug. 22. 22:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én nem akarok Orbánozni és Fideszezni, de nekem úgy rémlik, hogy azután kezdett elszaladni a forintárfolyam, miután elkezdett sírni a szájuk, hogy válságban a gazdaság és egy ideig még mintaként emlegették az argentin csődöt is.

Ha a google által kidobott cikkek nem tévednek, akkor 2011-ben volt ez kiemelt téma nálunk.


Itt lehet intervallumra és devizára szűrni:


[link]


Micsoda véletlen, hogy pont ekkor kezdett elszállni a forintárfolyam. Csak én találom ezt furcsának? :D

2015. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igazából ezt hívják történelemnek, és a történelem megmutatta, hogy nem működik. Sok mindennel ez volt/van, de ha nem próbáljuk meg nem tudjuk, hogy működik-e.
2015. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ott sántít az elmélet, hogy a legkevésbé sem érdekli a pénzügyi szektort, hogy mit mondott Orbán. Van-e pénzügyi stabilitás vagy nem igazán ajánlott befektetésre?

Ott említettem az eurozóna válságát, miért beszélünk mellé és próbálunk róla tudomást sem venni?


Bezzeg bajnai mellett nagyon tudunk kardoskodni, hogy micsodaszakember csak a válság...

2015. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Azért ne felejtsük el, hogy Bajnai-kormány munkáját, az még a Matolcsy György nemzetgazdasági miniszterelnöksége idején elismerte, hogy jól cselekedett és hasznos intézkedéseket hozott.
2015. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"Nem is a devizahitellel, hanem az azt folyósító bankokkal van a probléma. Miért beszélsz mellé?"


ez egy dolog, de nem érzed a szituáció faramuciságát? ne az kardoskodjon annyira ellene, aki megteremtette az egész jogalapot hozzá, mert ez így ciki.

2015. aug. 23. 01:26
 16/20 anonim ***** válasza:

"ez egy dolog, de nem érzed a szituáció faramuciságát? ne az kardoskodjon annyira ellene, aki megteremtette az egész jogalapot hozzá, mert ez így ciki."


Minek a joglapját? Hogy a bankok kiváltják maguknak a drága frankhitelt de az ügyfélen továbbra is frankon számolják az adósságot?

2015. aug. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én jól jártam többet vettem fel, kevesebbet fizettem vissza. 38 ezer volt a havi törlesztőm, ami lement 28 ezerre. Én jól jártam vele.
2015. aug. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Feltételezem nekem szólt.

"Ott sántít az elmélet, hogy a legkevésbé sem érdekli a pénzügyi szektort, hogy mit mondott Orbán. Van-e pénzügyi stabilitás vagy nem igazán ajánlott befektetésre? "


Nekem nem úgy rémlik, hogy az elmúlt pár évben bármelyik nagy nemzetközi hitelminősítőnél A+-osak lettünk volna.


"Ott említettem az eurozóna válságát, miért beszélünk mellé és próbálunk róla tudomást sem venni?"

Tudomást vettünk róla.


"Bezzeg bajnai mellett nagyon tudunk kardoskodni, hogy micsodaszakember csak a válság..."

Egy szót nem írtam Bajnairól.

2015. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nekem nem úgy rémlik, hogy az elmúlt pár évben bármelyik nagy nemzetközi hitelminősítőnél A+-osak lettünk volna. "


Én meg arra sem, hogy a régióból bármelyik ország.

2015. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdéseidre az egyetlen válasz kérdező: egyik sem!


A Fidesz (még pontosabban Orbán) hatalmat akar. Feltétlen hatalmat. De ezt nem lehet egyszerre, csak fokozatosan kiépíteni. Ezért időszakonként más eszközöket használunk. Mindig a körülményekhez igazodót, mindig olyant, amit a folyamatosan butított nép bevesz mesének. A bankrendszert most sem támadja (nem számít, mit mondunk, ha mást teszünk). Konkrét esetekben támad, ha ott éppen az a hasznára van. Néha téved is, ekkor ha rájön, visszakozik.

De itt mindig minden - még ha nem is látod pontosan abban a pillanatban az értelmét - kizárólag a hatalom növelése érdekében történik. Széles a köre annak, hogy mi mindent érdemes tenni, ami ebben hasznos.

2015. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!