Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kedves Jobbik elleneseknek...

A kedves Jobbik elleneseknek egy kérdést feltehetek? Mit tennétek, hogy ez változzon? A szakmai kérdésre tudtok hasonló választ adni, vagy csak bulvár válaszokra vagytok képesek?

Figyelt kérdés

Amíg a magyar főhullámú kereskedelem piaci részesedést nagy részben a multik uralják, addig gyakorlatilag minden megtermelt tőkét kivisznek az országból. Egyrészt mert nem adóznak rendesen, másrészt mert az adó jogszabályainkat úgy játsszák ki ahogy akarják, és egyszerűen a magyar cégeket megölik.

Nem jön létre a profit újratőkésítés, nem alakul ki enne a komparatív hatása a gazdaságban. Az az, aminek itt kellene maradni évről évre és újratermelődve folyamatosan tőkésíteni kellene a gazdaságot, az elmarad.


Addig amíg ez így megy, nem nő természetesen a fogyasztásunk, nem születhetnek érdemben új munkahelyek, nem nőnek a béreink. Haldoklik a gazdaság.


20 éve megy ez így, és az elmúlt 10 évben egy olyan kritikus tömeget képvisel, amin ha nem változtatunk akkor teljesen és végérvényesen padlóra kerülünk!


Ez nem egyszerű mezőgazdasági kérdés, hanem közgazdasági!


Ezt olyan nehéz megérteni?


2010. ápr. 7. 10:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%

Akkor most mondok neked is valamit barátom, hátha megérted!


elszótagolom jó?


NEM FO-GOD TUD-NI MEG-GYŐZ-NI Ő-KET!!!!!


Vili?


Szebb jövőt!

2010. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
14%
Ezt mi is tudjuk. De nem ezért utáljuk a jobbikot. Hanem azért mert rasszisták, és mert túlságosan konzervatív szent keresztények.
2010. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Hiába tudjuk ezt,de ezen szavakkal nem lehet változtatni.Nem élünk egy világtól elszigetelt közegben!Végre ezt is tudomásul kellene venni.Csak olyan programnak van értelme,amit meg is lehet valósítani.A Jobbiké pedig nem ilyen.Sokan és sokszor megírták már ezen a fórumon KONKRÉTAN,hogy miért nem.
2010. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Én megértettem mindent az írásodban, de nem értek egyet vele.

Nézd meg a legnagyobb adózó cégek listáját és okulj.

Én nem tapasztalom, hogy nem adóznak rendesen, én nem tapasztalom, hogy kijátszák a jogszabályokat.

Ám a környezetemben SOK magyar ember van, aki ezt teszi. És nagyon sok magyar cég.

A szembeszomszédom luxusházban rendszeres szociális segélyt kér és kap. És ő a nagy magyar...

Engem ez jobban zavar, ha nem haragszol...

Én becülettel adózom minden forintom után és felháborít, hogy vállalkozásként minimálbér után fizet és látom, hogyan él. A magyar ember, bizony barátom, az lop, csal és hazudik. A külföldi cég pedig kínosan ügyel a becsületére. Ez a szomorú magyar valóság.

2010. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Ezt mi is tudjuk. De nem ezért utáljuk a jobbikot. Hanem azért mert rasszisták, és mert túlságosan konzervatív szent keresztények.


És az még nem fordult meg a fejedbe, hogy még sem rasszisták?


A mai politikai pártokat ezek a multik tömik pénzzel, amit szintén tudnotok kell. Nem lehet hogy ez a " rasszizmus, antiszemitizmus trapistaizmus, csak a védekezésük? Hiszen azt csak nem mondhatják hogy ez így nekünk jó, a társadalom meg nyelje le hogy rabszolgaként él?


Nem kézenfekvőbb?


A Jobbik a programjában, valós felzárkóztatást vizionál.

Persze nem 4 év alatt, hanem 15-20 év alatt a cigányoknak. 3× annyit költenének rájuk, természetesen bizonyos elvárásokkal.


Akkor miért is rasszisták? Milyen esetről tudsz, azonkívül hogy ezt akarja a hatalom sugallni?

2010. ápr. 7. 10:31
 6/32 anonim ***** válasza:
6%
Amikor nem engedték be a cigányokat a jobbik gyűlésre. Vagy amikor Vona elküldte Izraelbe azt a Tv-s riportert.
2010. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Hiába tudjuk ezt,de ezen szavakkal nem lehet változtatni.Nem élünk egy világtól elszigetelt közegben!Végre ezt is tudomásul kellene venni.Csak olyan programnak van értelme,amit meg is lehet valósítani.A Jobbiké pedig nem ilyen.Sokan és sokszor megírták már ezen a fórumon KONKRÉTAN,hogy miért nem.



Mit nem lehet megvalósítani?

Azt hogy ne a multikat támogassuk, hanem a magyar KKv kat?

Vagy hogy a jogszabályi feltételeket úgy alakítsuk ahogy az nekünk jó?


Ehez még pénz sem kell csak elhatározás!

2010. ápr. 7. 10:37
 8/32 anonim ***** válasza:

Kérdező: Szebb jövőt!


Én már érdemben nem tudok hozzászólni ezekhez a kérdésekhez :D

2010. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%

Anyádat is utáld második, elvégre ő is rasszista. :)))



Jahogy azt állítod ő nem??? Akkor a Jobbik miért is?

2010. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Leírtam.
2010. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!