Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elszabadult a gyűlölet a...

Elszabadult a gyűlölet a menekültek miatt. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Több oldalon, fórumon, fb. csoportban szinte ünnepelnek, hogy tegnap 50 halott migránst találtak Ausztriában. Ha jön egy hír, hogy Líbiánál több 10 ember fullad a tengerbe, úgyszintén. Mi lesz ebből?


Ha lenne egy újabb Hitler, tapsolnának?

Komolyan ettől már hánynom kell. Inkább Szíriában, Líbiában, stb kéne rendet rakni!



2015. aug. 28. 08:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%

Köszönd a kormánynak, ők kezdték a plakátkampánnyal - bár a szélsőjobbot ez nyilván kevésbé befolyásolta.


De hadd gyűlölködjenek. Vagy kinövik vagy börtönben végzik. nekem mindkét opció megfelel.

2015. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Ne hányjál. Köszönd a médiának, hogy az emberek már a saját hazájukban félnek mert csak a rossz hírt hallják, hogy a migránsok háromnegyede nem is jogosan menekül, hanem mert tombolni akarnak. Mégis szerinted ki akarja várni őket tárt karokkal???

Ha a saját hazájukban gond van, akkor miért nem ott lobogtatják a zászlójukat? Miért nem ott kiabálnak Allah akbart, és küzdenek? Miért nem ott piszkítanak??? Miért kell fél Európát letarolni menekült jelszóval, és más országokban csinálni a balhékat?

Mert nekem senki nem mondja, hogy normális az amit művelnek.

Csak megjegyzem, senki nem mondta annak az 50 migránsnak, hogy egy hűtőkocsi belsejébe másszanak bele, és azzal átjutnak az országba.

2015. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%

Hàt a Szìrekkel is csak szórakozik az Usa innen nèzve tehát ök is csak áldozatok.

De!Most itt vannak.Nekünk itt most a saját dolgaink miatt kell aggòdnunk.Ha nagy a szájuk könnygázt nekik,ha nem fogják be, gumigolyót.80%-uk fiatal fas@zi nem kell öket ajnározni.

Rànk bezzeg tudtak löni gumival a rendörök!

2015. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
42%

"Köszönd a kormánynak, ők kezdték a plakátkampánnyal"


Ez már nagyon a közepe. Inkább az USA-nak, aki Afganisztánt, Irakot bombázta, Izraelnek, aki jelenleg is támadja Szíriát, és próbálja az IÁ-t hatalomra segíteni. Nagy EU-s országokat, akik mindkettőnek benyalnak és előszeretettel küldenek katonákat az efféle akciókhoz. Nem akarom Orbánt védeni, de hozzánk hasonlóan ő is csak elszenvedője ennek.

2015. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%
Par fórumot vegig néztem én is. Nem lattam sehol se, hogy tapsoltak volna a halál eseten. A jelen EU menekült politika ellen persze beszól mindenki de ujjongást azert mert 70 fő meghalt, sehol sem olvastam.
2015. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%

Ha állambácsi nem teljesíti alapvető kötelezettségeit akkor beindul a nép.


Nem kéne hogy így legyen! Nagyon nem. Tudod évtízezredek óta feltalálták a határőrséget. Mi meg elfelejtettük hogy mi az!

2015. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%

"Elszabadult a gyűlölet a menekültek miatt. Mi lesz ebből?"


Mindenki menjen szépen haza a saját országába és megnyugszanak a kedélyek.


Én is csak akkor megyek vendégségbe, ha meghívnak, és ha történetesen meghívnak, akkor se maradok sokáig a vendéglátónál.

2015. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 kovpet ***** válasza:
18%

"Én is csak akkor megyek vendégségbe, ha meghívnak"


Mibe fogadjunk, hogy ha a fejed akarnák levágni neked is, akkor ez baromi gyorsan megváltozna? Futnál mint a nyúl, ahogy mindenki így tenne ilyen esetben.

2015. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
_Elszabadult_ a gyűlölet? Mutass egy hírt, ahol menekültet lincselnek, vernek, bármi.
2015. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%

Elszabadult a gyűlölet, de fordítva :

A Vajdaságban egy magyar autós véletlenül elsodort egy migránst, aki csak eldűlt egy kicsit, de azonnal nekitámadt egy raj további migráns, ki akarták rángatni a kocsijából, hogy meglincseljék, mint korábban Szögi Lajost a cigányok.

Hát erre számíthatunk a migránsoktól és ezért örülünk sokan, ha fogynak : sajnos csak 70 fulladt meg és nem több, a svábbogárhoz hasonlóan sajnos elég szívósak, ha idáig elgyalogoltak.

2015. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!