Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 4K! Azért nem jut be a...

A 4K! Azért nem jut be a parlamentbe, mert az a legnormálisabb baloldali párt?

Figyelt kérdés

És köztudott, hogy a szavazók nagy része nem az IQ-járól híres (finoman szólva).

Ezért inkább ilyen Libajnai-féle Együttre, Gyurcsótányista DK-ra meg SZDSZ poronty MLP-re szavaznak...

Nektek mi a véleményetek erről?



2015. aug. 29. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy téged ismerlek, nem hiszem, hogy annyira tetszene neked az a párt, már ha figyelmesen végigolvasnád a programjukat.
2015. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

???

A 4K! azért nem jut be a parlamentbe, mert a fő pontjuk a fű legalizálása, ami nagyon kevés embert érdekel.

2015. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondjuk azért, mert az ország 90%-a még nem is hallott róluk?
2015. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nagyjából elolvastam a programjukat.

Sok mindenben nem értek egyet, de fényévekkel normálisabbak mint akármelyik másik baloldali párt.

2015. aug. 29. 22:04
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Nem azért nem került be. Egyik párt se tökéletes szerintem. Nekem már a nevük se szimpatikus, emellett a politikai elgondolása se tökéletes.

[link]

Ez nekem több sebből vérzik, leghamarabb egy diktatúrát lehet kialakítani ebből az elgondolásból, mert ők a népet képviselik, tehát ők döntenek és ennyi volt a beleszólásunk nekünk közembereknek.

Az új adóreform tetszik, de beállítanának olyan újítással, amivel csőd szélére sodornánk az országot, az oktatást, a közlekedést, a biztonságot és az egészségügyet.

Nincs akkora háttér mögöttük, ami nélkül nem tudnak hirtelen betörni. Kockázatosnak tartanám, ha bekerülnének. A legalizáljuk a füvet nem kellene nagybetűkkel feltüntetni, mert rengeteg konzervatív nem díjazza. Eddig is megvoltunk nélküle, ezután is megleszünk. A Fidesz a legéletképesebb párt jelenleg és ha így folytatódik az is marad.

2015. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
UHD párt?
2015. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
4K hát hagyjuk. Az egy piti párt, most jöttek fel a semmiből, alig ismerjük őket, fiatalok de semmihez nem értenek. Jó rendben van normálisak, én is azért néztem utána dolgoknak, a fű legalizálása baromira nem tetszik, nem véletlen illegális, kábítószer, rossz kész, nem kell az senkinek, csak a baj lenne abból ezt mindenkinek el kell hinnie. Másrészt semmit nem értenek a politikához, nem szakemberek ennyi. Igaz a mostani kormány is csak egy maffia akik önérdekükre mennek rá és ennyi. A Bajnai féle Együtt még rendben is volna mert ott vannak szakértők akik értenek hozzá. Azért ismerjük be hogy Bajnai kormány csinált jó dolgokat csak ugye az ellenzék elnyomta őt! És ez a nem mindegy. Én egyik pártot sem istenítem, volt egy idő amikor Jobbik mellett voltam de bennük sem bízom, az a Fidesz folytatása lenne amit ők leművelnének. Ott a DK Gyurcsány se rossz ember, és nem csak ő felelős azért amiért tönkretették az országot csak a sok Fidesz hívő őt hibáztatja mindenért, pedig ő is csinált jó dolgokat csak pont akkor jöttek a gondok pl gazdasági világválság aminek pont ő itta meg a levét. Igaz rá sem szavaznék mert azért ő is benne van a dolgokba rendesen. Igazság szerint mindenkit el kellene zavarni az összes kis pártot akik nem rég alapultak őket is el a fenébe. Ide egy teljesen új viszonylag fiatal de tapasztalt emberekből álló szakértői kormány kell ide akik igaz 4 év alatt sem tudnának csodát tenni de legalább jobb útra terelnék az országot!
2015. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

# 7/7 Időpont ma 23:10


Az alkohol és a cigaretta sokkal ön- és közveszélyesebb mint a fű. Csak szólok. :-)


Kulcsszavakkal segítek: rászokás, leszokás, elvonási tünetek, addikció mértéke

2015. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

"Az alkohol és a cigaretta sokkal ön- és közveszélyesebb mint a fű. Csak szólok. :-)"


Nem hinném.

Nekem vannak haverjaim, akik füveznek/füveztek és most nagyon be vannak lassulva és álmatag a tekintetük, a mozgásuk pedig esetlen lett.

Pedig nem is csinálták sokáig.

2015. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Az eutanázia támogatása is meggondolatlan . A cannabis kapu drog , Zacher doktor többet tud erről mondani .
2015. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!