Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem lehetne Magyaro...

Csak szerintem lehetne Magyarország egy nagyon klassz kis ország?

Figyelt kérdés
Itt vagyunk Európa közepén. Szép kis tájaink vannak, jó nincsenek hatalmas hegyeink meg tengerpartunk, de kis aranyos hely. Jó a termőföld. Na most ha lenne egy normális vezetésünk, akkor az egekbe repítenék, ezt az országot, és nagyon fejlettek is lehetnénk. De ez csak az én személyes véleményem.

2015. aug. 29. 23:04
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de sajnos nem ilyen.
2015. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Hát sajnos. :/
2015. aug. 29. 23:10
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

Már most is ilyen.

Ha a politikusok és a haverjaik nem lopnának ezermilliárdokat, hanem az a pénz a lakosságnál maradna, akkor sokkal több vagyonunk lenne, mint jelenleg.

2015. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Hát igen igen. De miért jó ez nekik? Nem lenne jobb nekik is, ha büszkék lehetnének Magyarországra hogy milyen fejlett és feltörekvő? Úgy is elég jól élnének ha nem csalnának szerintem, vagy nem? Remélem nem beszélek hülyeségeket, itt a 15 éves fejemmel.
2015. aug. 29. 23:17
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért jó nekik?

Talán mert százmilliárdosok lesznek?

Gazdagságból pedig sosem elég, főleg ha mindenki annyit ér, amennyije van ugye, ahogy Lázár János mondta. Olyan pedig mindig van, akinek több van nálad, ezért utol akarod érni és le akarod őt hagyni, hogy ezzel is több legyél, mint ő.

Ez egy ilyen játék.

2015. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Bánná a frász, ha milliárdosok, ha jólét lenne az országban. Mondjuk azért milliárdosok mivel lopnak, és azért nem fejlődünk mert nincs pénz. Ördögi kör ez!!!
2015. aug. 29. 23:24
 7/38 anonim válasza:
100%
Játék... Ami emberek millióit (vagy ha globàlisan nézzük, akkor milliárdjait) érinti.
2015. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%
Az a baj, hogy ez nem csupán a belső vezetéstől függ. Ha jön egy másik, ami nem nyalja a külföldi érdekek s***ggét, akkor azok a külföldi érdekek azonnal tenni fognak valamit. Élő példa, ahogy most pillanatok alatt elgázolták Görögországot.
2015. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Akkor ez elég összetett dolog.
2015. aug. 29. 23:35
 10/38 anonim ***** válasza:
A természeti adottságok valóban remekek, de sajnos valóban nem tudunk velük mit ekzdeni. Ha olyan helyzetben lennénk mint a nyugati országok, akkor valóban kész paradicsom lenne, de így...
2015. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!