Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem lehetne Magyaro...

Csak szerintem lehetne Magyarország egy nagyon klassz kis ország?

Figyelt kérdés
Itt vagyunk Európa közepén. Szép kis tájaink vannak, jó nincsenek hatalmas hegyeink meg tengerpartunk, de kis aranyos hely. Jó a termőföld. Na most ha lenne egy normális vezetésünk, akkor az egekbe repítenék, ezt az országot, és nagyon fejlettek is lehetnénk. De ez csak az én személyes véleményem.

2015. aug. 29. 23:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
48%

"Mar most is ilyen hely. Ne hallgass a ballib agymosasra, hogy itt szar elni, meg hogy csak kulfoldon lehet boldogulni... A hires magyar pesszimizmusnak a ballib media az oka, akik folyton elegedetlen panaszkodo zombiva tettek az egesz nepet. Ne higgyetek nekik."


Csak azt tudnám, hogy 2010 előtt miért szidtátok annyira az MSZP-t a nyomor miatt, amikor akkor is volt akkora nagy jólét, mint most...

2015. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
15%

"Már hogyne a vezetőségre kell fogni? Akkor mire? Minek lopják szét országot a majmok?"


Relatív, h mi számít lopásnak. El lehet vállalni egy munkát minimálbérért és 20 millióért is + juttatásokért. Még mindig tisztában vagy a költségvetéssel és a kiadásokkal. A "nagy lopások" amiket hallucinálsz, azok apró porszemek egy sivatagban. Nem azt mondom, h nem korrupt a rendszer, mert minden ember megvesztegethető, lefizethető és előnyökre tehetsz szert, ha megteszed. Viszont bárki mehet politikusnak, megkell próbálni. Ha nincs diplomád, jó kiállásod, programod és vmi hozzáértésed sehova se fogsz jutni és most jöhet a duma a "kapcsolatokról", de azokat is időbe telik felépíteni. Senkinek sincs megszabva, h mi legyen és mindenki a saját sorsa kovácsa. Tudom 2 diplomával mekibe dolgozol ezért rossz az életed. Viszont, aki dolgozik az megtud élni és Magyarország a környező országokhoz képest előrébb van. Tényleg csak egy propaganda, h nyugaton kolbászból van a kerítés. Fogjunk mindent a vezetésre, ügyes vagy. Ha ők a majmok, akk te mi vagy? Lehetne jobb, beszélni könnyű róla, de te is tehetsz érte.

2015. aug. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
72%

"Viszont, aki dolgozik az megtud élni és Magyarország a környező országokhoz képest előrébb van."


Hát! Sőt, az egész EU-ban nálunk a legnagyobb a jólét!

Mit szívsz, drága 22-es?

2015. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
73%

"Csak azt tudnám, hogy 2010 előtt miért szidtátok annyira az MSZP-t a nyomor miatt, amikor akkor is volt akkora nagy jólét, mint most..."


Ami azt illeti 2010 előtt ez egy élhető ország volt, azóta nagyipari méretekben zajlik a leépítés, ne vállalkozz, ne tanulj, ne próbálkozz, örülj a közmunkának. Ez lett Magyarországból. Tehát ma az átlagember messze rosszabb helyzetben van mint 2010 előtt.

Csak kétféle normális ember van:

Aki már element innen vagy tervezi és az aki nem tud pedig menne.

Ezen kívül van az élősdi, az a kb. másfél-két millió, akik kiszolgálják a mostani rendszert vagy benne vannak a haszonélvezői között. Ők maradni fognak az új rabszolgáikat meg épp most gyűjtik a déli határon.

2015. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
25%

Kedves 23-mas, környező országok alatt Szlovákiát Ukrajna, Románia, Szerbia, Horvátországot, Szovéniát és Ausztriát értem. Ebből 2-3 ország van jobb helyen mint mi. Szóval amíg nem állunk olyan szarul mint a többi ország addig igen is jobb a helyzetünk. Vagy más európai országra vágysz, akkor Görögország szindrómát szeretnél? 14. havi fizetéssel és ajándék államcsőddel AKCIÓS.


Én szívok valamit, azért mert nem csak negatív dolgokat látok az országban. Sajnálom, hogy én megélek a fizetésemből, sajnálom hogy dolgozok és nem csak rinyálok. Tényleg az én hibám.

2015. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
24%

Ja tudom, te és a fideszes haverjaid jól éltek, a többi pár millió, akik pedig nem, azok dögöljenek nyugodtan meg.

Hogy is felejthettem el a csodálatos ideológiátok egyik alappillérét.

2015. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
18%
Igen én Fidesz párti vagyok, de nem azért élek jobban, mert orbán havonta küld 200 ezer forintot. (amit megjegyzek mindenki elvárna és boldogság lenne) Hanem azért mert megdolgozok azért a pénzért. Én tehetek róla, h tanultam, állami finanszírozással lediplomáztam, 4 évig kollégiumba laktam és dolgozok. Arról viszont nem én tehetek, h mások hogy élnek. Én is ugyan úgy adózok a jövedelmem után, a boltban és mindenhol. Csak azt nem értem, h miért kell mindig az aktuális kormányt szidni? 2006-ban az MSZP-re szavaztam, akkor megbántam. Én tovább léptem, de lealacsonyodok arra a szintre, hogy hajnali 1kor indoklásokat írjak az interneten arról, ami teljesen nyilvánvaló számomra.
2015. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

SOk szebb ország van. Ha nem veszed észre, akkor vak vagy.

SOkkal több országnak a természeti kincsei is előnyösebbek.


Fejlettebbek valóban lehetnénk, de itt a korrupció és gyűlölet a divat.

2015. aug. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Persze vannak sokkal szebb országok. De nézd meg Hollandiát, ott sincsenek olyan hatalmas látványosságok.
2015. aug. 30. 01:06
 30/38 anonim ***** válasza:
85%

Talán mert a mindenkori kormány tehet arról, hogy ki jut be egyetemre vagy se, mert a mindenkori kormány dönti el, hogy hány kollégiumi férőhelyre ad támogatást mert a mindenkori kormány döt arról, hogy hogyan támogatja vagy a Fidesz esetében lehetetleníti el a pályakezdőket, fiatalokat soroljuk vagy fölfogod a dolgozó kis fejeddel?


A kérdezőnek: ez az ország a következőképp fog kinzéni: lesz néhány ipari központ, pl. Budapest, Győr környéke, ezen kívül lesznek a fideszes mezőgazdász oligarchák, akik jól élnek -épp mostanság kótyavetyélik enekik az állami földvagyon maradékát- és lesz több millió nyomorgó ember ez a fene nagy jövő, ami ránk meg rád vár. Ebből egy lepratelep lesz és lesznek ilyen okoskodó "dolgozók", akik még meg is ideologizálják, hogy ez milyen jó.

2015. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!