Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem volt képes a rendőrs...

Miért nem volt képes a rendőrség megfékezni a menekültek tömegverekedését? Mi lesz legközelebb?

Figyelt kérdés
Borzasztó belegondolni, mi lesz ha máskor is verekednek a bevándórlók egymással vagy ha látnak az utcán akárhol egy Szír, IS, afgán vagy más arab ország zászlójára emlékeztető színes plakátot, reklámot vagy képet. A rendőrség nem képes a helyzetet kezelni, csak a sajátjait tudja gumilövedékekkel megvakítani meg elverni mint a répát a bevándorlókat pedig hagyják verekedni, garázdálkodni? [link]
2015. szept. 3. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem menekült, hanem bevándorló. Az volt a parancs a pártvezetéstől, hogy ne sajnáltassuk őket a "meneküt" szóval.
2015. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Majd lövik őket később, ha a rendőrre támadnak és székházakat akarnak elfoglalni.


Még a töredéke kárt sem okozták, mint a magyarok 2006-ban saját hazájuknak!

2015. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Szoktam figyelgetni videókban a rendőrök fejét,megmozdulásait,azt veszem észre,hogy nem mernek velük szembe szállni,nem magabiztosak,nem határozottak,ma is simán áttörték a rendőr kordonfalat a vonatnál,és mentek fel ezerrel,ha jól emlékszem Bicskénél.
2015. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tehetnek semmit, ki van nekik adva.
2015. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
47%

Te elolvastad azt, amit belinkeltél?


"Három-négy menekült verekedett össze"


Azért ez messze van a tömegverekedéstől.

2015. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A magyarokban a világsajtó szerint , már így sincs empátia,kellő szolidaritás, pláne ha neki állnának még itt játszani a Nagy Janit a rendőrök,na akkor lenne felfordulás. Bár vízágyút szerintem használhatnák...
2015. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2006-ban sok rendőrjelmezes fizetett külföldi még magyarul sem tudott. Nem tüntettem csak egy szórakozó helyen kávéztam és érdekes hangzású angollal igazoltattak a "magyar" rendőreink. Egymás között pedig számomra ismeretlen nyelven hablatyoltak, végül egy pofán veréssel megúsztam.

Szerintem a fele terrort nem a rendőreink okozták, hanem külföldi agitátorok és jelmezes baromnak álcázott majmok.

2015. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!