Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bizalmi állásban dolgozok,...

Bizalmi állásban dolgozok, szombaton Siófokon meg lettem büntetve 10 ezer forintra köztéri alkoholizálás miatt. Ugye nem lesz ebből bajom?

Figyelt kérdés

Legyen annyi elég, hogy infós vagyok állami szektorban és C típusú átvilágításon mentem át fél éve. Most hétvégén születésnapot ünnepeltünk Siófokon és kicsit túl jól éreztük magunkat. A fakabátot nem érdekelte, hogy ásványvízes palackban volt a pia, megszagolta és kiöntette velünk. És kaptunk fejenként 10 ezres büntit, amit másnap be is fizettem. Azonban régóta állami szektorban lévő rokonom beparáztatott, hogy el fog jutni a munkahelyemre az info és én onnan repülök. Olyan munkaköröm van, hogy látok folyamatban lévő ügyeket, stb.


24/F



2015. jún. 30. 07:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy marhára nem akartam állami szektorban melózni de 2 év munkanélküliség után ennel is örültem. De ez mellékes.
2015. jún. 30. 07:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz bajod.Leszarják.

Magyarországon ráadásul minél közelebb vagy a kormányhoz,annál érinthetetlenebb leszel..

2015. jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem aláírtál egy csomó papírt, amiben vállalod, hogy a magánéletben is betartod a törvényeket.
2015. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A fakabátot nem érdekelte, hogy ásványvízes palackban volt a pia, megszagolta és kiöntette velünk."


Miért is kellett volna érdekelnie? Ez nem amerika (egyes államai), hogy ha papírzacskóba teszed a piát már lehet inni, mert úgy nem látja a gyerek :-D

2015. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Közterületen az ivás elég régóta büntetendő. Teljesen mindegy, hogy üvegből, vagy tejesdobozból iszol.


Hogy mi lesz veled, majd kiderül. Ha példát akarnak veled statuálni, akkor meg fogják tenni.

2015. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt az a baj, hogy sok junior nem veszi komolyan, ha pl bizalmi állásba került. Már eleve nemzetbiztonsági kockázat, ha egy olyan ember iszik. Részegen bármit elpofázhat ugyebár... vagy Te mit szólnál ahhoz, hogy pl van egy bírósági ügyed, és meglátnád a bíródat részegen fetrengeni? Kisarkított példa, de remélem érted mire célzok.
2015. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!