Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Baloldal miért hisztizik...

A Baloldal miért hisztizik migráns ügyben, amikor megmondta a Fidesz, hogy a valódi, háború, terror elől menekülő emberek el lesznek látva, azoknak pedig akik nem háború elől menekülnek, csak jönnek szerencsét próbálni, azoknak kívül tágasabb?

Figyelt kérdés

#migránsok #nyerészkedő #háború elől menekülők kontra illegális bevándorlók #Baloldal cirkusza
2015. szept. 4. 14:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően azt vallom, hogy ha pl egy magyar rossz körülmények között él, nem talál munkát, éhezik, de van benne elég mersz és tettvágy, hogy elmenjen másik országba, akkor miért ne tegye? Rengeteg ismerősöm megtette már, abszolút megértem őket. A magyar helyére akármi mást is írhattam volna. Szírt, palesztint, pakisztánit, polinéziait, eszkimót, és persze koszovóit is. Aki pl Trinidad és Tobagóba születik, az köteles ott is éhen dögleni? Ő nem változtathat a sorsán?
2015. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"A magyar helyére akármi mást is írhattam volna. Szírt, palesztint, pakisztánit, polinéziait, eszkimót, és persze koszovóit is."


Írhattál volna, csak amíg ezzel magyar nem sért törvényt, addig a többi igen, ha nincs vízuma.

2015. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%
Nehéz kérdés ez, nem is értek hozzá, de ez szabálysértés. Én humánus oldalról közelítem meg. Aki magyar, az mehet dolgozni Németországba, aki két országgal lejjebb született (mondjuk koszovói), az nem mehet? Az haljon éhen?
2015. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát én is kimennék szívesen Amerikába de nem engednek. Másrészt 7 milliárd ember nem lehet Berlinben.
2015. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezért tartom jobb, emberségesebb környezetnek Nyugat-Európát, mint Amerikát. Nem is akar 7 milliárd ember Berlinbe menni.
2015. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!