Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántják a magyar muszlim...

Miért bántják a magyar muszlim embereket?

Figyelt kérdés

Felmentem a Magyar Iszlám Közösség facebook oldalára. Több helyről szeretek informálódni, és kíváncsi voltam, hogy ők hogy viszonyulnak a menekültkérdéshez.

Minősíthetetlen hangnemben ír némelyik hozzászóló, idézem:


"Ti miért nem mentek tevét ba**zni a sivatagba. Nehogy azt gondoljátok hogy akkora hatalmatok lesz itt mint amekkora londonba van. Elôbb dobálunk meg benneteket sertés belsôséggel. Nagy mecsetrôl meg ne is álmodozzatok Hunyadi országában."


Majd az iszlám közösség normális hangnemben válaszolt neki. Jól gondolom, hogy néhány ezer őrült fanatikus terrorista (ISIS) miatt, a buta emberek minden iszlám hívőt gyűlölnek? Mi közük van a magyar iszlám embereknek az isis-hez, a menekültáradathoz? Miért kell őket megbélyegezni, undorító hangnemben beszélni velük? Ártottak nekünk? Nem vagyok muszlim barát, keresztény vagyok, de nem értem ezt... Köszönöm, hogy elolvastátok.


2015. szept. 6. 22:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

11-es, még mindig nem tudom, hogy mi köze van az ISIS-nek a Magyarországi Muszlim Közösséghez. Mi köze van a terroristáknak a muszlim vallású magyar kisebbséghez. Mit ártott neked egy magyar muszlim? Honnan tudod, hogy muszlim? Nincs ráírva, lehet, hogy Kovács Ferencnek hívják, és 20 éve muszlim, szemben ül veled a villamoson. Semmi értelme az egésznek amit leírtál. Mindenkit egy kalap alá veszel, minden muszlim rossz, ugyanakkor nem veszed figyelembe amit írt a 7-es, le se szarod, ő viszont húzza be fülét farkát. Undorító dolog a másik embert a vallása miatt lenézni, undorító dolog egy kalap alá venni a hülye terroristákkal normális embereket. Minket keresztényeket egy kalap alá vesznek a keresztény fundamentalistákkal akik Afrikában népírtást végeznek? (ahogy a 7-es leírta). Neked jól esne, ha megbélyegeznének, hogy rohadt keresztény, gyilkoljátok az embereket Afrikában. Nem ugye?

Lényeg a lényeg, nem sikerült megérteni ahogy látom:

Mi a franc köze van bármilyen békés, vallását gyakorló muszlimnak/kereszténynek ahhoz, amit a szélsőséges vallási fanatikusok művelnek? Miért kell megbélyegezni bárkit is amiatt mert ugyanolyan a vallása mint egy terroristának?

2015. szept. 7. 14:15
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem bélyegeztem meg senkit, kérdező. Nem volt szimpatikus amit írtam, ezért most indulatból kígyót - békát kiabálsz a társaidhoz hasonlóan. Fuss neki újra. Ha nem menne, leírom utoljára: Itt mindenki l e sz a r j a a másik vallását, ameddig nem tömegesen nyomulnak befelé vagy térítenek erőszakosan. Én még soha az életben nem különböztettem meg senkit a vallása miatt. Bár hogy őszinte legyek, egyre közelebb állok hozzá. Akik a vallási kérdést tukmálják a másikra, azok nem mi vagyunk, hanem pont a muszlimokat hevesen védő "na de miért?" "miért nem szereted?" "mi az hogy nem szereted???" oldal. Mi egyszerűen csak nem kérünk belőlük ITT, ezt meg számon kérik rajtunk. Na és akkor ezen a ponton mondja azt a többség, hogy álljon meg a menet... Joggal.


És hogy mi közük van nekik a népirtókhoz? Közvetlenül talán semmi. Ilyet nem is állított senki. Az a háború viszont köztük folyik, ők meg hozzák ide magukkal és mint mondtam, itt nem kérünk belőlük ilyen számban.


Na meg amúgy is... Most komolyan ennyi hülye ember van itt? Nem munkaerő, hanem munkahely hiány van, könyörgöm!!! Sok diplomás anyanyelvi nem tud elhelyezkedni, akkor majd pont őket kellene integrálni közénk? Ne viccelj!


Te sem érted a lényeget, ezért felesleges is magyarázni. Most boldog - boldogtalan jön ide, mert ígérik nekik a jó világot. A sok hülye védi őket és majd közösen isszuk meg a levét, mintha nem lenne meg a magunk baja. Persze, kérünk még több élősködőt. A vallásuk meg automatikusan hozza a kultúrájukat.


A kutya sem bántotta a magyar muszlimokat, egyszerűen arról szól a történet, hogy a többség nem akar iszlám állammá válni és EZT kéritek számon rajtunk. Most is. Én pl. még az életemben nem bántottam egyet sem, de már rám húztad volna, csak mert nem szimpatizálok a bevándorlókkal. :D Na most akkor ki is az erőszakos? :D Igen, biztosan vannak olyanok is, akik inzultálják a magyar muszlimokat, de a többség nem és te is kedves kérdező, kevered a szezont a fazonnal.

2015. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyébként igen butácska lehetsz, mert így visszaolvasva sehol sem írtam, hogy utálom az összes muszlimot. Sőt... Azt írtam, hogy mindkét oldal rendben van, a saját portáján. :D Egy kis hajtépés után higgadj le és úgy írj legközelebb, mert csak ontod a hülyeséget az első emberre, aki szembe jön.
2015. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!