Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon ezek után a kormány...

Vajon ezek után a kormány visszavonja a vasárnapi bezárást vagy kitartanak a hülyeségük mellet?

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 7. 16:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod! A tobbsegnek is es a kisebbsegeknek is a SZABALYOKHOZ KELL IGAZODNI.


Es ez a szabaly. Lehet, hogy nem tetszik de ez senkit nem erdekel.

2015. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Azért ne feledjük, hogy nem csak a vasárnapokat érintette a módosítás. Legtöbb ismerősöm, aki reggel 6-ra megy dolgozni, inkább arra panaszkodik, hogy nem tud pár zsemlét megvenni, mert akkor még nyitva se lehetnek az üzletek. Meló közben meg nem ugorhat el bevásárolni.
2015. szept. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

"Rosszul tudod! A tobbsegnek is es a kisebbsegeknek is a SZABALYOKHOZ KELL IGAZODNI. "


ÉS a szabályoknak egy normális országban nem azt kell követni amit a többség akar?


Az más hogy itthon a fidezs érdekköreinek kezében van a szabályozás.

2015. szept. 7. 16:59
 14/26 A kérdező kommentje:

ma 16:58


Most vagy trollkodsz vagy nagyon le vagy maradva a világgal. Ilyen logika alapján visszahozhatjuk a kommunizmust is. (mondjuk sok dologban hasonlít a mostani kormány az akkoriakhoz)

2015. szept. 7. 17:01
 15/26 anonim ***** válasza:
12-es tudod azok a munkahelyek ahol a fonok nem enged ki a kisboltba, talan nem etalonok.
2015. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A magát a nép kormányának nevező kormány tesz rá, hogy az emberek 70%-a nem ért egyet az egésszel. Én éppenséggel lesz...om, hogy itt az előttem szólók eddig is meg tudták oldani a vásárlást...Nekem viszont senki ne szóljon bele, hogy ha vasárnap szottyan kedvem vásárolni. Ettől még mindenki azt csinál vasárnap, amit akar. Ha nem akar nem megy bolt közelébe se.
2015. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Tudod mit kerdezo? Idegeskedj tovabb nyugodtan, biztosan teged ez eltet. Elegedetlenkedj csak, valoszinu ettol leszel boldog.

Engem akkor sem zavar es nem is erdekel a vasarnap bezaro par bolt. Lehet, hogy Te nem, en tudok vasarnap is vasarolni ha akarok, de nem is akarok.

2015. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én meg Ausztriába (15 km) vásárolok be, mert hétfő-szombat este dolgozok estig, csak kenyeret és tejet veszem meg itthon.
2015. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Regebben nem csak vasarnap nem voltak nyitva a boltok"


Pont hogy vasárnap volt a piac, mindenki akkor vásárolt be.


Vásárnap -> Vasárnap.

2015. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"ÉS a szabályoknak egy normális országban nem azt kell követni amit a többség akar?"


Persze ha ott ulsz a parlamentbe, akkor szinte mindembe bele tudsz szolni, meg szavazhatsz is ... de ha csak atlag ember vagy, akkor 4 evente van lehetoseged csak beleszolni a dolgokban, amikor leadod a szavazatodat. Legkozelebb szavazz a Vasarnap Partra!

2015. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!