Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mszp szavazók, önök hány évesek?

Mszp szavazók, önök hány évesek?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiság
2010. márc. 12. 19:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kedves 21 éves!


Ne foglalkozz vele, sajnos ezt az oldalt megszállták a Jobbik-droidok, akik szerint csak az ő útjuk az egy igaz út. Kábé, mint a Vidám Vasárnapon, úgy mennek itt is a dolgok. Ha hangosan élteted a Jobbikot, meg Vonát, és szerelmet vallasz Morvainak, akkor hasznos válaszoló vagy. Egyébként meg csak hazaáruló zsidóbérenc...


Én egyébként narancssárga vagyok, de ugyanúgy le szoktak pontozni, mint most téged. Ellenben ők minden kérdést összefirkálnak a Jobbik-kampánydumákkal, tehát offolnak, és haszontalanul nem a kérdésre válaszolnak, mégis felpontozzák érte egymást.

Tudod, sok idejük van. A legtöbbjük még tizenéves, és nem dolgozik. Ja és általában több néven is be vannak regisztrálva, szóval még saját magukat is fel tudják pontozni.


Én is unom már, hogy nem lehet egy értelmes vitát sem lefolytatni miattuk...

2010. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekem is feltűnt már, hogy némelyik Jobbik szimpatizánsnak nem is a Politika témakörbe kéne írnia a Pártnak szóló dicsőítő szónoklatait hanem a Vallás kategóriába.


Ritka már a normális hozzászólás a politikában, úgyhogy kifejezetten örülök egy normálisan felépített véleménynek, még ha más elvű is mint amit én vallok.

2010. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!