Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy még most is a...

Hogy lehet hogy még most is a Fidesz szavazók vannak többségben?

Figyelt kérdés
Ilyen hülyék lennének a magyarok? ÉBRESZTŐ!!!!!!! Amit az MSZP csinált az sem volt túl jó, de csak azért tűnt olyan borzasztónak mert a fityisz és a szélsőségek ,,lejárató hadjáratot" indítottak ellenük anno. Viszont amit most a fityisz csinál, az kritikán aluli. Szóval kérdem én: Tényleg ennyire alulinformáltak az emberek Magyarországon?
2011. okt. 17. 11:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
78%

El vagy varázsolva!

Az emberek változást akarnak, ezért támogatják még mindig a fideszt! (Csak sikerüljön az adósságcsabdából kijönnünk.)

2011. okt. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
33%
szerintem TE vagy alulinformálva
2011. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
22%
Az emberek többsége csak a fidesznek hisz bár nem tudom minek. Én tudom jól hogy hiba volt a fideszt megszavazni nem is szavaztam rá. Régen az MSZP mellett voltam és legjobban a Bajnai kezelte a dolgokat de ezt most hagyjuk. Viszont a Fidesz csak ront a helyzeteken egyszerűen tönkre fogják tenni még jobban az országot így marad a Jobbik.
2011. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
67%
Én elégedett vagyok. Próbáld elfogadni, hogy mindenkinek 1 szavazata van és azzal úgy rendelkezik ahogy akar. Szerintem az mszp egy gusztustalan söpredék volt, kár velük példálóznod.
2011. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az a kritikán aluli, hogy a Fityisz bénaságával a Maszop nevű bűnszövetkezetet próbálják egyesek mosdatni.
2011. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező szerintem te "csodaváró" vagy...

Azért az reállis gondolat, hogy ha valamit nyolc éven át romboltak, akkor azt nehéz másfél év alatt felépíteni nem?

Ráadásul olyan helyzetből, és olyan környezetben, amiben ma van Magyarország...


A program, és a valóság, illetve a valóság, és a kommunikáció közötti ordító különbség az egy más kérdés, de ha hiszed, hogy az MSZP, vagy a Jobbik most csodát tudna tenni, akkor te is tévedsz....

2011. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
48%

"ha valamit nyolc éven át romboltak"


Mármint 20 év alatt romboltak, nem? Most nem azért, de nem csak most, hanem a legutóbbi fidesz-uralom alatt is meredeken mutattak a bányabéka felé az ország mutatói.

2011. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
84%
Vannak, akiknek nem évente változik a pártszimpátiájuk.
2011. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
57%
Mert sokan értik,hogymit miért csinál a Fidesz. Milyen úton megy a gazdaságpolitika az átalakítások. És tudják,hogy ez jó út.
2011. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
55%

Szerencsére sokan vagyunk. :)


Még mindig meg van a 2/3-a a fidesznek.


Én is a fideszre szavaztam, ez a párt a lehető legjobb az összes többi között.

2011. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!