Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a menekülte...

Miért van az, hogy a menekültek kapcsán mindenki arra hivatkozik, hogy a kereszténység így, meg kereszténység úgy, meg keresztény Európa, értékrend stb. mikor ezek az emberek templomot se láttak az utóbbi években?

Figyelt kérdés
Ráadásul a felfogásuk se túl keresztényi, még ha a templomot nem is számoljuk.. kicsit álszent és nevetséges. Vagy ilyenkor mindenkiben előjön a nagy vallásosság?

2015. szept. 11. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Azért, mert a Kuruc.info-n és a hasonszőrű oldalakon minden áldott nap megjelenő cikkeben ez van írva, hogy "keresztyének vagyunk, keresztyén Európa!" és akkor ők ugyanezt böfögik vissza.

Ha az lenne írva, hogy meg kell védenünk az ateista, felvilágosult értékrendünket, akkor legalább sokkal közelebb járnának az igazsághoz, de nem ezt teszik, helyette kereszténységgel jönnek, mert hát az mégis csak olyan múltbarévedős-szélsőjobboldali, ami hozzájuk illik.

2015. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha te mindig ezzel találkozol felmerül bennem a kérdés, hogy honnan informálódsz? Egyébként körülbellül 20oka van ami miatt nem kéne itt lenniük
2015. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Èn kereszténységi szemléletnek azt tartom, hogy elfogadó vagyok és megbocsájtó. Ehelyett sokan a keresztény vallást féltik, pedig csak a saját seggét féltik.
2015. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert annyi alapműveltség része lett és mindig azt tanítják templomba járás nélkül is, hogy a kereszténység a szereteten alapul és megbocsájtó emellett elfogadó. Emellett szerintem sokat nyom a latba az is, hogy a Pápa mit mond, hiszen ő valószínűleg többet jár templomba és olvassa a Bibliát.
2015. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

"Szerintem azért, mert annyi alapműveltség része lett és mindig azt tanítják templomba járás nélkül is, hogy a kereszténység a szereteten alapul és megbocsájtó emellett elfogadó."


Én ismerek rengeteg keresztényt, de egyikük sem ilyen. Úgy hogy ez egy ordas nagy hazugság.

2015. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert érzelmileg zsarolják az embereket alapvető érdekeik kárára.
2015. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Én ismerek rengeteg keresztényt, de egyikük sem ilyen. Úgy hogy ez egy ordas nagy hazugság" Én ezt nagymamámtól tanultam, aki meg az apjától. Lehet, hogy mások máshogy értelmezik.
2015. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem az a baj ,hogy te keresztény vagy ,vagy ateista.bárki ,aki nem iszlám az nekik ellenség ,akikre rá akarják erőszakolni a saját törvényeiket (sarija).ehhez semmilyen eszköztől nem riadnak vissza.

szóval engem nem zavarna ,ha ők nem esznek disznót ,naponta 5x imádkoznak ,vagy esetleg csendben ,maguk közt ,ennek hangot nem adva megvetik a keresztényeket.viszont nekik nagyon szúrja a szemüket egy eltérő kultúra.ami számomra nagyon felháborító ,mert senki nem kérte ,hogy jöjjenek ,sőt...

2015. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!