Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A háziorvosoknak mi a szerepe...

Saavedro kérdése:

A háziorvosoknak mi a szerepe a magyar egészségügyben?

Figyelt kérdés

Mennyi a keresetük az egészségügyön belül? (nem számszerű értékre gondolok) Sokan mondtak nekem sokfélét. Egyik verzió az volt, hogy ők keresnek a legkevesebbet, másik az, hogy ők KERESTEK a legkevesebbet, DE most a legtöbbet, stb.


Úgy tudom, hogy ált. belgyógyászok, ez igaz? (bár manapság mindenkinek több szakvizsgája van)


Mekkora a presztízsük a többi egészségügyi dolgozó között? Én arra számítottam, hogy viszonylag kevés, ennek ellenére, amikor kórházi sebészek/ápolók rákérdeztek, akkor mindenki helyeselte, hogy háziorvos szeretnék lenni.


Ált. milyen munkákat vállalnak a praxis mellett? (pl.: operáció, üzemorvoskodás, ügyelet)


2015. szept. 14. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Saavedro! Igényes egészségpolitikai/gazdasági/társadalomkritikai elemzést vársz itt a GYK-n?
2015. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ígyis-úgyis háziorvos leszek, nem nagy ügy, ha nem kapok értelmes választ, de gondoltam megkérdezem az idetévedő, kósza lelkeket.
2015. szept. 14. 19:46
 3/3 A kérdező kommentje:
(már feltéve, ha elvégzem az egyetemet)
2015. szept. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!