Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire súlyos a menekülthely...

Mennyire súlyos a menekülthelyzet Magyarországon? Mikor/Mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Súlyos. Nem lesz vége ennek. Nyugat-Európában fog először kitörni a polgárháború, amit reméljük meg tudunk fékezni azzal, hogy visszaállítjuk a vasfüggönyt a többi kelet-európai országhoz hasonlóan majd.
2015. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy muszlim europa vagy ahoz hasonló , vagy egy keményen rasszista europa
2015. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére a magyarokat nem fenyegeti nagy veszély, mert nem cél Magyarország a migránsoknak.

viszont a nyugatot igencsak veszély fenyegeti, és amit az 1-es és 2-es írt, elég nagy rá az esély.

bár elég vicces, hogy ezek az emberek azért jönnek el az országaikból, mert szétcseszték, és most meg az "új" hazájukat is sikeresen szét fogják cseszni.

2015. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem az a cél ,hogy szétkurjak az uj "hazajukat"...
2015. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jártam a világ nagy városaiban és láttam a bevándorlók által lakot városrészeket,hát igen nagy a probléma mindenhol.A gyarmatosító országok, szó szerint megszívták a gyarmatosítás következményeit.A Magyar nincs erre berendezkedve,ezek több generációkon keresztül sem képesek integrálódni sehova. Nagy a baj !!!
2015. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezek nem fognak asszimilalodni az tuti...
2015. szept. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon hogy nem integralodtak be?

Angliában minden nemzetiség dolgozik.

Ilyen alapon a magyar lövések, részegek,hajléktalanok,bűnözők sem integralhatok be!

2015. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Svédországban élek már lassan 5 éve és az iskola ahova még tavaly jártam egy olyan környéken volt ahol nagyon sok bevándorló lakik, legtöbben arabok és szerbiai cigányok, hát mit ne mondjak egy élmény volt abba az iskolába járni...
2015. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!