Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kritikus migráns helyzet +...

Kritikus migráns helyzet + Javuló gazdaság páros? Ezt csak én nem értem?

Figyelt kérdés

Nagyon fura nekem ez az egész, hogy folyamatosan jönnek befelé a migránsok, Orbán menekülttáborokat akart építtetni, most meg börtönnel fenyegetőzik, mindenki fél, retteg az esetleges polgárháború miatt...

Mindemellett "javuló ipari teljesítményt" jelent a Gazdasági minisztérium és hogy minden jól megy Magyarországon, fejlődik minden, javul a gazdaság...

Nem értem, hogy mit akar ezzel a Fidesz.



2015. szept. 14. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés a menekültek száma és a gazdasági helyzet közt. Különben is, a menekültek csak az utóbbi időben szaporodtak meg, a gazdasági helyzetet pedig hosszabb táv alapján veszik figyelembe.
2015. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

persze, hogy nem érted.

mert a kérdésedből kiderül, hogy fingod nincs semmiről.

2015. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az addig oké, hogy nincs semmi összefüggés a 2 között, csak az a fura nekem, hogy a rossz után, miért mindig a LEGJOBBAT mondják a Fideszesek?

Kossuth Rádiót hallgatom KÍVÁNCSISÁGBÓL, ami tudom, hogy erősen Fidesz beállítottságú rádió, csak mindig hallgatom, vajon mivel hülyítenek minket...

Mert hogy a gazdaság, ipari termelés nem javul, az már biztos, mert semmi változást nem tapasztalok...

SEMMIT!

2015. szept. 14. 21:17
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

ha csak ócsárolni akarsz, vagy trollkodni, akkor semmi keresnivalód nincs itt!!!

ÉRTELMES válaszokat akarok, és nem fikázást!

2015. szept. 14. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy egy ország gazdaságára a háborúsdi van a legjobb hatással? Nem mintha itt ez a helyzet fenyegetne, csak analógiaként írtam a kérdésedre. Lásd: USA. Ha szarban van a gazdaságuk, kirobbantanak egy háborút, jó messze otthontól.
2015. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Téged zavarba hozni. Eszerint sikerült. Most a migrációról érdemes beszélni, nem veszi ki jól magát mást támadni. ezért meg lehet ereszteni néhány közhelyet, hogy ne merüljön feledésbe. Ne hidd el, és béke lesz a szívedben. Az elmédet ugyan akkor is zavarni fogja, de ez már nem a te egyedüli problémád.
2015. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!