Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindenki a menekültekkel...

Miért mindenki a menekültekkel foglalkozik, mikor a romák sokkal többen vannak?

Figyelt kérdés
Erre a mi kormányunk, miért nem tett intézkedéseket? Pedig a 90%-a nem dolgozik, maradék 10%-al nincs semmi bajom. Sztem a betörések, lopások száma is kevesebb lenne jelentősen.
2015. szept. 19. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Pedig egy-két cigány bagázs igazán csatlakozhatna a migránsokhoz Németország felé, nekem nem hiányozna egy se a város melletti cigány telepről.
2015. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert a 1,5 milla cigány mellé kapunk még 1,5 milla migránst, azt már nem bírja el az ország. A cigányok itt vannak, több száz éve, velük már nem lehet mit tenni, ide született, magyar állampolgár. Viszont nem kell belőlük több.
2015. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy itt születtek nem elsznek magyarok abban az értelemben...

Nem mellesleg itt a jó ötlet tényleg, mehetnek a migránsokkal, micsoda öröm lenne itt ha a migránsokkal együtt eltünnének.

2015. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Mert menekültezni még egyelőre lehet, de cigányozni tilos.
2015. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Tévedsz, a cigány is magyar állampolgár. Állampolgárságát tekintve. Ugyanúgy, mint te.
2015. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
papíron az, ezt nem is vitattam, de természetüket tekintve nem.
2015. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem is állítottam.
2015. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!