Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győrnek melyik részeit "zülles...

Győrnek melyik részeit "züllesztik le" mesterségesen a migránsokkal és a roma betelepítésekkel? Hol ne vegyek semmiképp sem ingatlant?

Figyelt kérdés

Belváros, Adyváros, Szigetrész... ezekről már hallottam, hogy nagyon lesüllyesztették. Melyik részek vannak még ilyen helyzetben és hol érdemes még lakást vásárolni?


Bónusz kérdés, hogy miért csinálja ezt a kormány, mi hasznuk ebből?


2015. szept. 20. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Még Marcal I-en és Gyárvárosban van rengeteg cigány, gyakorlatilag egész Győrben szétköltöztették őket.
2015. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy-két éve hallottam, hogy a szigetről kiköltöztetik őket, mert ott akarnak szállodákat és sportközpontokat építeni.


Nem tudom egyébként, hogy hol nem érdemes semmiképpen, de azt tudom, hogy ha lenne rá pénzem és vissza akarnék költözni Győrbe, akkor Révfaluban, esetleg Bácsán, vagy Sáráson keresnék ingatlant.

2015. szept. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Hallották hogy ott akarsz ingatlant venni, ezért gyorsan odahordták a cigányokat, hogy ne költsd el a pénzed.
2015. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!