Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sertésből készült konzervet...

Sertésből készült konzervet adott a bevándorlási hivatal a muszlim menekülteknek. Szerintetek is felháborító?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem le kellene rombolnunk a templomainkat is mert az is sérti a menekültek vallását, és építhetnénk mecseteket a helyükre.



2015. szept. 29. 08:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
26%
Ez a kérdés már fel lett téve.
2015. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
De végül megették vagy sem? És hányan haltak meg tőle? És hányan tudták elolvasni, hogy mi van benne?
2015. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
0%
éppenséggel learom, bár ezt a szutykot én sem enném meg. Elég távol áll attól amit ételnek lehet nevezni.
2015. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%
Felháborító. Akik meg fizetik a TB-t és bekerülnek kórházba szinte éheznek. Mert ott meg szinte semmit nem kapnak. Voltam benn , tudom mit adnak. Reggelire egy szelet parizert pici kenyér, még kisebb vaj. Vagy kibírod vagy nem.
2015. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
84%

nehéz jót tenni a kedves menekült urakkal,na.



a kérdésre válaszolva:nem felháborító,mivel szárnyas volt ráírva,ezért - ahogy nekem se - nyilván a bevándorlási hivatalnak sem jutott eszébe,hogy tartalmazhat sertészsír meg sertésbőrt.régóta mondom már,de európában csak annak van helye,aki képes elfogadni,hogy ez nem közel-kelet.a tudtukra kell adni,hogy európa csak akkor vendégszerető,ha betartják az európai játékszabályokat.aki tényleg jobb életet akar és békében élni,az be fogja tartani.aki pedig nem,azt várja ázsia vagy afrika

2015. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
8%

Azért ahhoz nem kell ám sok ész, hogy kiszotarazza valaki a sertés szót. Épeszű ember, aki vallási vagy egészségügyi okból neme sziklás valamit, mindig felkészül hogy hogyan irjak/mondják az adott dolgot abban az országban, ahol épp van.

Nem kell lerombolni semmit. Ész az nem sok jutott neked se, kérdező. Ha valaha itt háború lesz, te maradsz meghalni vagy mentem magad és a csaladodat külföldre?

2015. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ja szóval akkor ha menekült vagyok és éhes, akkor szótáraznam kell az összes ételt, hogy miben mik az összetevők. Amúgy állítólag a vallásuk kimondja, hogy ha olyan nehéz helyzetben vannak, akkor nem tiltott a tisztátalan ételek fogyasztása, kedves 10-es kérdező akinek nagyon sok ész jutott
2015. szept. 29. 09:56
 8/38 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen, egész éjszaka nem tudtam aludni.


Nem értem miért nem adnak nekik lucernát?

2015. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem a vitya hátsó kertjében épült pénzkidobás jobban zavar.

De én már csak ilyen magyarellenes vagyok.

2015. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön a templomrombolás vallási étkezési szokásokhoz? Anyám vallásos katolikus és pl. pénteken soha, de soha nem eszik húst. Ettől még nem rombol mecseteket.
2015. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!