Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak! Ha 2018ig jóval...

Baloldaliak! Ha 2018ig jóval 5% alá megy a ballib és az LMP míg a Fidesznek és a Jobbiknak közel azonos támogatottsága lesz, kire szavaztok?

Figyelt kérdés

Elmentek egyáltalán szavazni?


Inkább a Fideszre szavaztok mert bár korrupt, mérsékeltebb?


Inkább a Jobbikra mivel bár szélsőségesebb, tolvajlásban kizárt hogy felülmúlják Orbánt?


A baloldalra szavaznátok reménykedve, hogy hátha?


Én bevallom, a Fideszre raknám a voksot, a Jobbiknak voltak olyan dolgai, amik nagyon kiverték a biztosítékot.


2015. okt. 5. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

addig még van szavazótábora a baloldalnak, nem esik le a támogatottsága.

nyilván akkor menne 5% alá, ha nem lenne aki egyet ért vele, ebből mi következik?

a baloldaliak már jobboldaliak.

így ennek a kérdésnek semmi értelme.


"Inkább a Jobbikra mivel bár szélsőségesebb, tolvajlásban kizárt hogy felülmúlják Orbánt? "

nehogy azt hidd, hogy aki megérzi a hatalom szagát, és közel kerül a tűzhöz, az nem fog lopni...szép elképzelés.

2015. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Én baloldali pártra szavaznék akkor is, mivel liberálisnak érzem magam, a jobbikk és a Fidesz elveivel nem tudok azonosulni...
2015. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogom csak a közvélemény kutatások miatt a szavazatomat másra leadni.
2015. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 teljesen jól mondja. Nem azért szavazok arra akire szavazok, mert azt olvastam egy felmérésben hogy ők nyerhetnek.
2015. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
67%
Nem vagyok libarális, de baloldali vagyok ( bármilyen meglepő, de nem következik egyik a másikból), így biztosan baloldali pártra szavazok. Ha azt látom a legjobbnak,akkor liberálisra. Fideszre és Jobbikra semmilyen körülmények között sem, és mindenképpen elmegyek szavazni.
2015. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Orbánt démonizálták, ezért a Fideszre baloldali nem szavaz.

Politológusok említik időnként, hogy a baloldalról áramlottak át szavazók, szimpatizánsok a Jobbikhoz - körbeér a kör. A kemény magok nem ingadoznak, következetesen saját pártjaikra szavaznak.

2015. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Én az lmp-re szavaznék, nem érdekelnek az ilyen mutatók.

A mostani rendszer szar, az álbaloldal lop, a nácikból nem kérek. Egyikhez se rakom az X-et.

2015. okt. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az LMP... :D Haha, igazi idi...ták pártja...pláne a napi 700 Ft dugódíj javaslatukkal, miközben a bérek a béka se,,,e alatt, a BKV-s közlekedési eszközök f...sok illetve félóránként járnak, drága a bérlet, nincs elég P+R parkoló és normális, nem autóútból felfestett bringásút... Viccpárt
2015. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Soha nem szavaznék a Fideszre,sem a Jobbikra.


Akkor is baloldalra fogok szavazni,ha ezzel egyedül leszek..

2016. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyűlölőm mind a Jobbikot mind a Fideszt. Inkább magam indulnék képviselőnek
2016. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!